Cztery nowe gry QubicGames już niebawem trafią na rynek

Spółka QubicGames powstała w 2004 roku i jest obecnie w drodze na NewConnect. Od 10 lat spółka współpracuje z firmą Nintendo i zrealizowała 14 gier na te konsole.

–  Jeden z naszych najważniejszych produktów – Geki Yaba Runner – w 2013 roku wszedł na rynek japoński, a w lipcu 2013 roku był drugą najczęściej pobieraną grą na konsolę Nintendo 3DS – powiedział agencjie Newsroom.pl Jakub Pieczykolan, założyciel i większościowy akcjonariusz spółki QubicGames – obecnie pracujemy nad czterema produkcjami. Wciąż jednak ważna jest dla nas także Geki Yaba Runner. W tym roku ponownie pojawi się ona na konsolę Nintendo 3DS – tym razem w wersji DeLux – a dodatkowo będzie udostępniona także dla urządzeń PC i konsoli PlayStation Vita.

Drugi nasz produkt, czyli Air Race Speed, jeszcze w tym roku będzie miał swój debiut na konsoli PS Vita, a także w modelu free-to-play na urządzeniach z systemami iOS i Android.

Kolejne to Shadow – zaplanowana na 3Q 2017 – oraz Robonauts. W tym ostatnim przypadku wchodzimy obecnie w fazę kończenia produkcji i chcemy, aby stała się ona marką globalną, dostępną na wszystkich możliwych platformach – dodał Pieczykolan.