Forum Rynku Nieruchomości – Sopot 6 i 7 czerwca

0

Już 6 i 7 czerwca w Sopocie odbędzie się 6. Forum Rynku Nieruchomości – największe spotkanie branży nieruchomości w naszym kraju. Na miejscu będzie można zobaczyć m.in. innowacyjny system FIBARO – polskiego lidera bezprzewodowych rozwiązań dla inteligentnego domu.

Konferencja zaplanowana w Sheraton Sopot Hotel przeznaczona jest dla najważniejszych graczy na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych: deweloperów, pośredników, przedstawicieli banków, firm budowlanych, biur architektonicznych i pośredników finansowych. To wyjątkowe spotkanie daje możliwość wymiany doświadczeń, nawiązania kontaktów biznesowych oraz zapoznania się z najnowszymi trendami na rynku.

Jednym z takich trendów są cieszące się coraz większą popularnością inteligentne systemy zarządzania domem. Według szacunków aż 2/3 Polaków chciałoby korzystać w swoich mieszkaniach z tego typu technologii.

Rozwiązania te stają się powszechne. Nieruchomości wyposażone w automatykę są postrzegane jako nowoczesne, funkcjonalne, oszczędne i bezpieczne. Co więcej, wielu deweloperów już teraz oferuje je w standardzie – mówi Rafał Ciszewski, menedżer ds. obsługi klienta biznesowego i rynku deweloperskiego FIBARO.

FIBAROBędzie można przekonać się, jak zintegrować system z urządzeniami domowymi, takimi jak ekspres do kawy, oświetlenie domowe, rolety, urządzenia multimedialne czy nawet kamery, tak aby tworzyły jeden ekosystem. Dla konkretnego dewelopera, zgodnie z oczekiwaniami przyszłych lokatorów, przygotujemy dedykowane pakiety urządzeń, które w czasie forum będziemy prezentować na stoisku – dodaje Rafał Ciszewski.

Na ubiegłorocznej edycji Forum Rynku Nieruchomości pojawiło się niemal 400 uczestników, w tym również wielu z zagranicy. W tym roku wystawców i przedstawicieli całej branży ma być jeszcze więcej. Wśród nich znaleźli się między innymi paneliści i moderatorzy dyskuzji z Cushman & Wakefield, JLL, REAS, Kulczyk Real Estate Holding, Skanska Property Poland czy LC Corp.

Czytaj również:  Skandynawskie firmy jednymi z najbardziej pożądanych pracodawców. Zatrudniają w Polsce ponad 170 tys. osób