Inter Cars SA wspiera polskich sadowników

0

Zaczęło się od kilku skrzynek jabłek.  Owoce w pierwszej kolejności trafiły do wszystkich pracowników i filii Inter Cars w Polsce, a następnie na 14 Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów.

Pewnego dnia, z inicjatywy Roberta Kierzka Prezesa Zarządu na antresolach biurowych Centrum Logistycznego w Czosnowie pojawiły się jabłka. Na początku nie było ich dużo, ale z biegiem dni, skrzynek wypełnionych owocami przybywało. Jabłka były smaczne i pachnące, a pracownicy coraz chętniej po nie sięgali… Akcja tak bardzo spodobała się pracownikom, a nawet klientom odbierającym towar z filii, że Zarząd Inter Cars postanowił ją kontynuować. Do blisko 160 filii wysłano ponad 12 ton owoców zakupionych od polskich sadowników. Wszyscy przyjęli je z dużym entuzjazmem. Na jabłka zwracali uwagę także klienci odwiedzający poszczególne filie, a ich pracownicy chętnie się nimi dzielili. Z dnia na dzień zainteresowanie polskimi owocami rosło i praktycznie w całej sieci sprzedaży Inter Cars  SA w Polsce codziennie przy pracy towarzyszy nam jabłko oraz mentalne wsparcie i solidarność z polską gospodarką.

Owoców nie mogło zabraknąć również na 14. Targach części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów oraz Inter Cars Motor Show. Obie imprezy odbyły się w weekend, 5-7 września 2014 r. na warszawskim Lotnisku Bemowo.

Może jabłuszko? – pytały Słowianki wszystkich gości. Chętnych do spróbowania polskich smakołyków nie brakowało. Jabłka rozchodziły się w mgnieniu oka. Tylko w ciągu jednego weekendu rozdano ich ponad 8 ton!

Od połowy sierpnia br.  Inter Cars przekazał ponad 20 ton polskich jabłek i to jeszcze nie koniec. Akcja będzie kontynuowana, każda z filii zamierza tą inicjatywę przejąć i już lokalnie wspierać sadowników. Tak po sąsiedzku i po przyjacielsku.

 Kampania zrealizowana przez Inter Cars SA „Jedz jabłka, wspieraj polskich sadowników” prowadzona jest w odpowiedzi na ogólnopolską akcję rozwijającą się w mediach społecznościowych „Jedz jabłka na złość Putinowi”. To wyraźny sygnał skierowany do sadowników od największego dystrybutora części zamiennych w Europie Środkowo – Wschodniej – Jesteśmy z Wami!

.