Karol Wyka w zarządzie HB Reavis w Polsce

Karol Wyka – HB Reavis
Karol Wyka - HB Reavis

Od sierpnia br. Karol Wyka objął stanowisko członka zarządu HB Reavis Poland. Ponadto, nadal będzie on pełnił funkcję dyrektora ds. wynajmu dbającego o relacje z obecnymi i potencjalnymi klientami, dla których HB Reavis tworzy nowoczesne i zdrowe środowiska pracy.

Cieszę się, że Karol dołączył do zarządu. Jego bogate doświadczenie, trwałe relacje z klientami i wiedza o rynku nieruchomości odegrały kluczową rolę w dynamicznym rozwoju naszej firmy. Jestem przekonany, że obecność Karola w strukturach zarządczych skutecznie przyczyni się do kolejnych sukcesów HB Reavis w Polsce.
-skomentował nominację Peter Pecnik, prezes zarządu HB Reavis Poland.

Karol Wyka – HB Reavis
Karol Wyka – HB Reavis

Karol Wyka posiada dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe i bogatą wiedzę w dziedzinie nieruchomości komercyjnych. Związany ze spółką od 2013 roku, pracował nad wieloma znaczącymi transakcjami z firmami, które działają lub wkrótce przeniosą swoje siedziby do biurowców HB Reavis. Wśród jego zadań pozostaje zarządzanie 12-osobowym zespołem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni we wszystkich budynkach HB Reavis, w tym kampusu biurowego Forest oraz wielofunkcyjnego kompleksu Varso Place. Na kilka miesięcy przed ukończeniem hotelowa wieża Varso 1 jest już wynajęta w 85%, a sąsiedni biurowiec Varso 2 może pochwalić się 75% poziomem wynajęcia.

Zanim dołączył do zespołu HB Reavis, pracował w firmie doradczej Nuvalu Polska. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz stypendystą Uniwersytetu Otago w Nowej Zelandii.

Poza Wyką, w warszawskich strukturach zarządu HB Reavis znajduje się prezes firmy Peter Pecnik oraz członek zarządu Sebastian Proć, który nadzoruje pracę działu akwizycji, a od sierpnia br. sprawuje również pieczę nad działem developmentu odpowiedzialnym za realizację projektów w Polsce. Stanowisko kierownicze w polskim oddziale HB Reavis piastuje również Jadwiga Kosińska, która zarządza budowlanym ramieniem firmy – HB Reavis Construction.