Kredyt „na klik” – nowa usługa w serwisie transakcyjnym BZWBK24

0
BZ WBK

Od nowego roku internetowy serwis transakcyjny BZWBK24 oferuje klientom możliwość zakupu kredytu gotówkowego całkowicie w formie elektronicznej. To już kolejna funkcjonalność sprzedażowa nowego serwisu transakcyjnego BZWBK24, umożliwiająca zakup produktów w szybki i wygodny dla klientów sposób.

Usługi „na klik” to intensywnie rozwijający się w Banku Zachodnim WBK sposób na korzystanie z usług bankowych tylko za pośrednictwem internetu. Za jego pomocą w kilka minut, bez wychodzenia z domu, można uruchomić konta oszczędnościowe, lokaty, konta prowadzone w złotych i walutach obcych,, uzyskać kredyt gotówkowy czy zostać uczestnikiem funduszy inwestycyjnych.

Bank Zachodni WBK jest jednym z nielicznych banków na rynku oferujących możliwość skorzystania z kredytu gotówkowego w formule „na klik” (całkowicie przez internet). Proces ten przewiduje zakup kredytu gotówkowego bez ubezpieczenia, do kwoty 20 000 PLN. Uproszczona procedura umożliwia otrzymanie decyzji kredytowej w ciągu zaledwie 10 minut, a tuż po otrzymaniu pozytywnej decyzji, pieniądze przelewane są automatycznie na konto klienta.
W dzisiejszym świecie zakupy dokonywane online to już standard, jednak w przypadku produktów bankowych szybka i prosta sprzedaż przez internet to spore wyzwanie. Bank musi dokładnie wiedzieć, komu sprzedaje produkt, upewnić się, że dana osoba ma pełna wiedzę jak z niego skorzystać i że zapoznała się z regulaminami. Trzeba także zawrzeć umowę w odpowiedniej formie. Wszystko to jest szczególnie ważne w przypadku produktów kredytowych, przy sprzedaży których potrzebna jest analiza kredytowa klienta.

Konstruując ofertę kredytu „na klik” Bank Zachodni WBK zadbał zarówno o wygodę klienta, jak i bezpieczeństwo transakcji. Proces sprzedażowy spełnia dwa podstawowe wymogi – jest szybki i całkowicie elektroniczny, tzn. nie wymagający zawarcia przez klienta umowy w oddziale lub za pośrednictwem kuriera. Co istotne prowizja dla wszystkich klientów, którzy skorzystają z kredytu „na klik” została obniżona z 5% do 3%. Nowa oferta dostępna jest dla klientów BZWBK, którzy mają wyliczony prelimit na kredyt gotówkowy, mają aktywny dostęp do usług BZWBK24 Internet i podpisaną tzw. Umowę Ramową BZWBK24. obowiązującą od 19 stycznia 2009 roku).

Czytaj również:  Polskie spółki IT głodne pieniędzy na rozwój

Dodatkowo od stycznia w serwisie BZWBK24 br. inwestycja w fundusze inwestycyjne Arka zwolniona jest z opłaty dystrybucyjnej, dzięki czemu całość wpłaconej kwoty zostanie przeznaczona na kupno jednostek uczestnictwa. Promocją 0% opłaty dystrybucyjnej dla funduszy inwestycyjnych Arka nabytych za pośrednictwem BZWBK24 objęte są wszystkie rejestry czy subrejestry otwarte za pośrednictwem BZWBK24: zarówno dotychczasowe, jak i nowootwierane. Promocja potrwa do 31.03.2011.