Pierwsze urodziny spotkań Kobieta w Biznesie

0
kobieta-w-biznesie-facebook-optimized-size-2048px-923c4888

6 października odbędzie się wyjątkowe, ponieważ już 12 spotkanie z cyklu Kobieta w Biznesie. Oprócz tortu i szampana podczas najbliższego spotkania odbędzie się również zbiórka karmy oraz kocy dla zwierząt ze schroniska KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie!

Zachęcamy wszystkich do dołączenia do akcji. Zabierz ze sobą na najbliższe spotkanie karmę dla psów lub kotów, stare koce i wszystko co może przydać się zwierzakom. Przed wejściem czekać będzie duży wiklinowy kosz na te datki.

Dzięki nawiązaniu współpracy z agencją Content House, spotkania Kobieta w Biznesie obecnie oferują nie tylko rozwój osobisty i zawodowy, ale również przydatne porady ekspertów z zakresu content marketingu. Ponadto, spotkania te dzięki wprowadzeniu panelu networkingowego są idealnym miejscem do nawiązania wartościowych relacji z innymi ambitnymi Paniami z województwa małopolskiego i nie tylko.

W związku z rosnącym zainteresowaniem najbliższe spotkania Kobieta w Biznesie będą odbywać się w zupełnie nowym miejscu. Od września do dyspozycji uczestników oddana jest nowoczesna sala konferencyjna znajdująca się w centrum technologii – Krakowskim Parku Technologicznym na ul. Podole 60.

Przygotowaliśmy specjalnie dla Was bon rabatowy ‘Facebook’ upoważniający do 20% zniżki na najbliższe spotkanie. www.kobietawbiznesie12.evenea.pl

Te spotkania pokochały „nie tylko przedsiębiorcze” Krakowianki. Odwiedź nas i Ty.