REKLAMA
BIZNES Pyszny sposób na pomysłowy prezent firmowy

Pyszny sposób na pomysłowy prezent firmowy

Prezenty świąteczne są coraz popularniejszą praktyką w wielu polskich firmach. Pracodawcy chcąc podziękować za udaną współpracę decydują się na wyjątkowe upominki dla klientów, pracowników i cenionych kontrahentów. Taki prosty gest jest bardzo pozytywnie odbierany, wprowadza we wzajemne relacje ciepłą, rodzinną atmosferę, pozwala także zacieśnić więzy i wprowadzić lojalność w kontaktach. Obdarowując pracowników ładnym, słodkim i pięknie skomponowanym koszem prezentowym, mamy pewność, że wywołamy na ich twarzach uśmiech, sprawimy przyjemność i zapewnimy sobie pozytywny odbiór naszych starań.

Eleganckie podziękowanie

Kosze upominkowe dla pracowników i klientów to doskonały gest serdeczności i piękny sposób na pokazanie naszej wdzięczności za udaną współpracę i cały rok starań. Jest to też doskonała recepta na połączenie eleganckiego gestu z subtelnym działaniem marketingowym. Imponująco wyglądające upominki świąteczne robią spore wrażenie, zapadają w pamięć i dobrze wpływają na odbiór firmy jako całości. Dzięki możliwości personalizacji Twoje logo lub firmowe barwy mogą być ładnie wkomponowane w kosz upominkowy. Taki prosty trik sprawia, że wizerunek Twojego przedsiębiorstwa utrwala się w głowach kontrahentów lub pracowników, a to wszystko kojarzy się dodatkowo ze świąteczną atmosferą i obdarowywaniem prezentami. Logowane upominki świąteczne sprawdzają się w każdej branży, dzięki swojemu uniwersalnemu charakterowi. Dzięki szerokiej ofercie Fabulosa.pl znajdziesz odpowiednio skomponowany zestaw na każdą okazję, i w wielkości, jaka Ci odpowiada.

Zyskujesz cenny czas

Niebanalne kosze upominkowe to też ogromna oszczędność czasu. Skomponowanie samemu tak precyzyjnie dobranych składników i pomysłowe opakowanie to wiele godzin zakupów i sporo kluczenia pomiędzy sklepami. Oszczędność czasu nie oznacza jednak kompromisu, jeśli chodzi o jakość zestawu prezentowego. Ta jest na najwyższym możliwym poziomie. Dzięki temu właśnie, upominki świąteczne od Fabulosa.pl to rozwiązanie, o którym powinien pamiętać każdy szef i kierownik planujący podarunki w swoim przedsiębiorstwie. Nie musisz sam martwić się o wybranie odpowiednich produktów, nie tracisz czasu, który możesz przeznaczyć na inne, równie ważne w okresie przedświątecznym obowiązki. A jednocześnie masz pewność, że nie idziesz na skróty. Kosz upominkowy Fabulosa to nie jest przypadkowa czekolada, zapakowana w błyszczący celofan. Każda kompozycja prezentuje się okazale i jest bardzo bogata oraz gustownie przystrojona.

Standard premium

W biznesowej branży pielęgnowanie dobrych relacji jest szalenie ważne. Dlatego coraz częściej oprócz świątecznego gestu wobec pracowników, pragniemy też podkreślić naszą wdzięczność wobec najlepszych klientów. Pomysłowe upominki świąteczne od Fabulosa.pl to gwarancja, że Twój gest będzie odebrany jako elegancki, taktowny i szczodry. Kosze upominkowe są przygotowane bardzo starannie, kompozycja zawsze jest dobrze przemyślana, dzięki czemu w poszczególnych upominkach znajdują się współgrające ze sobą produkty. Warto tez podkreślić, że wszystkie składniki wypełniające kosz upominkowy to produkty premium, najwyższej jakości i o genialnym smaku. Nie znajdziesz tam żadnych, przypadkowych, marketowych wypełniaczy. Będziesz się mógł za to delektować prawdziwą belgijską czekoladą, ręcznie robionymi piernikami czy włoskim nugatem.