Ronson zwiększa dostępność programu MdM dla swoich klientów

1
Andrzej Gutowski, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Ronson Development
Andrzej Gutowski, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Ronson Development

W Ronson Development wciąż można skorzystać z programu Mieszkanie dla Młodych przy zakupie mieszkań oddawanych w przyszłym roku, mimo że pula środków z MdM na 2017 rok dostępnych w tym roku została już wyczerpana. Deweloper umożliwia bowiem zapłatę ostatniej raty za mieszkanie na początku 2018 r. Dzięki temu klienci już teraz mogą składać wnioski o dofinansowanie w ramach MdM z limitu na 2018 rok. Dotyczy to czterech projektów w ofercie Ronson Development: we Wrocławiu, w Poznaniu, w Szczecinie i w Warszawie.

W przypadku stolicy, Ronson Development oferuje taką możliwość przy zakupie mieszkania na osiedlu Miasto Moje zlokalizowanym przy ul. Marywilskiej na Białołęce. Dodatkowo, projekt ten objęty jest teraz specjalną promocją: pierwsze 55 mieszkań dostępnych jest w cenie od 5500 zł za m2. W najbliższy weekend 24-25 września w biurze sprzedaży przy ul. Marywilskiej 58 odbędą się dni otwarte, podczas których klienci będą mogli zapoznać się ze szczegółami oferty.

– Wprowadzając specjalną ofertę, chcieliśmy zwiększyć dostępność mieszkań dla osób, którym szczególnie zależało na uzyskaniu finansowego wsparcia w ramach rządowego programu MdM. Takie rozwiązania wpisują się w naszą ogólną strategię indywidualnego podejścia do każdego klienta – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development. – Miasto Moje to inwestycja, która łączy w sobie bogatą infrastrukturę miejską z Pasażem Wisła i mieszkania zaprojektowane z zachowaniem wysokiej jakości i dbałości o detale, które są wyznacznikiem naszych innych projektów – dodaje Gutowski.

Dobre połączenie nowej inwestycji z centrum Warszawy zapewni m.in. położony w pobliżu przystanek kolejki miejskiej Warszawa Żerań. W ramach osiedla Miasto Moje powstanie specjalnie zaprojektowany Pasaż Wisła, na który złożą się cztery zatoki: zabawy, kultury, aktywności i relaksu. W tych miejscach mieszkańcy będą mogli skorzystać m.in. z placów zabaw, boiska do gry w bule, osiedlowego amfiteatru czy siłowni plenerowej. W Pasażu Wisła znajdzie się też specjalnie zaaranżowana strefa zielona z mini-lasem i leżakami. Osiedle powstaje w oparciu o analizę potrzeb Białołęki i będzie stanowić płaszczyznę do budowania relacji między mieszkańcami.

W pierwszym etapie osiedla Miasto Moje znajdą się 233 mieszkania o powierzchni od 28 m2 do 100 m2 i wszystkie kwalifikują się do programu Mieszkanie dla Młodych. Zakończenie budowy tego etapu planowane jest na koniec 2017 r. Generalnym wykonawcą pierwszych dwóch etapów osiedla jest Hochtief Polska, a za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Archiplan.