Tłumaczenia ukraiński – dla firm

0

tłumaczenia ukraińskiJęzyk ukraiński używany jest głównie przez mieszkańców Ukrainy i należy on do grupy języków wschodniosłowiańskich. Jego współczesny alfabet posługuje się zmodyfikowaną cyrylicą. Ciekawostką na temat Ukrainy jest fakt, że w państwie tym prawo nie przewiduje żadnych ograniczeń w kwestii nadawania imion dzieciom, stąd spotkać można osoby o imionach takich jak: Kosmos, Serwer, Atlantyda, a nawet Madaga.

Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione (przysięgłe) z języka polskiego na ukraiński i z ukraińskiego na język polski. Z chęcią pomożemy w przygotowaniu  tłumaczenia  pisemnego na język ukraiński lub potowarzyszymy w spotkaniu biznesowym, urzędowym, sądowym lub innym.

Od lat współpracujemy ze sprawdzonymi tłumaczami, którzy charakteryzują się ogromną wiedzą i doświadczeniem. Ich zaangażowanie pozwala nam oferować przekłady najwyższej jakości i dostarczać je zawsze na czas. Wielu z nich należy do organizacji zrzeszających tłumaczy, np. do Naczelnej Organizacji Technicznej (NOT) czy Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych (TEPIS).

Zaufały nam już setki zadowolonych Klientów, a ich grono stale się powiększa. W przypadku stałej współpracy oferujemy atrakcyjne rabaty i dogodne warunki płatności. Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie sugestie ze strony Klientów.

Tłumaczenia obejmują teksty pochodzące z następujących dziedzin: z medycyny, prawa, techniki, budownictwa, ekonomii, marketingu, reklamy, literatury i z wielu innych. Jest to tylko fragment naszej działalności, z chęcią podejmiemy się każdego wyzwania – nawet tego najtrudniejszego.

Więcej informacji: https://123tlumacz.pl/ukrainski/

Czytaj również:  Elżbieta Bieńkowska, David Caro i Andreas Renschler na Europejskim Kongresie MŚP