All in! Games na GPW pod nową nazwą

gry wideo

Ostatni krok po połączeniu All in! Games z firmą Setanta został wykonany. Od 6 lipca spółka już oficjalnie jest notowana na Głównym Parkiecie GPW jako AIGAMES (oznaczenie ALG), zastępując dotychczasową nazwę SETANTA.

Jest to co prawda tylko kosmetyczna zmiana, ale ważna z punktu widzenia naszych obecnych i potencjalnych inwestorów. Dotychczasowy stan mógł powodować zdziwienie u niektórych osób zainteresowanych inwestycją w nasze wydawnictwo gier komputerowych, ale teraz ich wątpliwości powinny zostać w pełni rozwiane. All in! Games oficjalnie zaczyna nowy, giełdowy rozdział w swojej historii i liczymy, że będzie on dla nas bardzo udany
-Piotr Żygadło, CEO All in! Games

W styczniu 2020 roku doszło do połączenia All in! Games sp. z o.o. z Setanta i zgodnie z podjętymi przez obie spółki uchwałami majątek tej pierwszej został przeniesiony do powstałej spółki All in! Games S.A., w zamian za akcje wydane przez Setantę. Ta koncentrowała się wcześniej na projektach globalnych, lokalnych i nieruchomościach. Na Głównym Rynku GPW debiutowała w 2017 roku, przechodząc z rynku NewConnect, na którym była notowana od stycznia 2013 roku.

W połowie czerwca, podczas spotkania Rady Nadzorczej doszło do powołania nowego Zarządu, co było ostatnim krokiem w procesie fuzji. Zasiedli w nim Piotr Żygadło (Prezes Zarządu), Maciej Łaś (Wiceprezes Zarządu) oraz Łukasz Górski (Wiceprezes Zarządu).

2020 (k)rokiem milowym dla All in! Games

Finalizacja fuzji oraz wejście na giełdę to nie jedyne kroki milowe, jakie All in! Games stawia w 2020. W drugiej połowie roku planowana jest premiera najgłośniejszego tytułu wydawnictwa, cyberpunkowej gry akcji Ghostrunner (studio deweloperskie One More Level). Przy jej wydaniu krakowska firma współpracuje z jednym z czołowych wydawnictw na świecie (1. miejsce w rankingu Metacritic za 2019 rok), 505 Games i liczy na to, że tytuł ten stanie się globalną, rozpoznawalną marką.

Mamy spore oczekiwania wobec tej gry i liczymy, że będzie to druga, po Cyberpunk 2077 największa polska premiera w 2020 roku. Ghostrunner otrzymał bardzo dobre recenzje, demo spotkało się z ciepłym przyjęciem przez graczy, a liczba osób, które dodały już tę pozycję do swojej Wish Listy na platformie Steam również bardzo nas satysfkacjonuje. Wierzymy, że będzie to dla nas przełomowy sukces, który otworzy drzwi do kolejnych, niezwykle ciekawych projektów

-Piotr Żygadło, CEO All in! Games