17.7 C
Warsaw
wtorek, Wrzesień 10, 2019

Oferta reklamowa portalu CEO.com.pl

CEO Magazyn Polska to serwis skierowany do przedsiębiorców, inwestorów, menedżerów, właścicieli firm, prezesów i kadry zarządzającej. Magazyn zawiera wyselekcjonowane działy poświęcone poszczególnym branżom, działalności biznesowej i wydarzeniom na rynkach finansowych i kapitałowych. Serwis dostarcza praktyczne wskazówki, informacje i analizy branżowe opracowane przez ekspertów.

Dane demograficzne ogółem:

 • 18-24 lat 9,33%
 • 25-34 lat 48,67%
 • 35-44 lat 23,11%
 • 45-54 lat 10,22%
 • 55-64 lat 4,89%
 • 65+ lat 3,78%

Box 300 x 250

Baner reklamowy emitowany w górnej części prawej kolumny. Forma idealna w kampaniach służących budowaniu wizerunku marki oraz w kampaniach o charakterze produktowym lub sprzedażowym.

Rozmiar: 300×250 px
Waga: 45 kB
Formaty: jpg, png, gif, swf

Średni prostokąt [Medium Rectangle] 300×250 (ROS + SG)

CPM 1000 = 60 zł (tysiąc odsłon)

4500 zł netto / miesiąc emisji

Billboard 750×90

Graficzna reklama statyczna lub dynamiczna umieszczona w szczytowym polu witryny – obok logo. Blok reklamowy prezentowany na stronie głównej i wszystkich podstronach portalu. Forma idealna w kampaniach służących budowaniu wizerunku marki oraz w kampaniach o charakterze produktowym lub sprzedażowym.

Billboard o rozmiarze 750×90 (ROS + SG)

CPM 1000 = 70 zł (tysiąc odsłon)

6000 zł netto / miesiąc emisji

Watermark

Watermark to tło serwisów, gdzie można znaleźć tapetę z logo klienta. Wchodząc na dany serwis, użytkownicy mają nieprzerwany kontakt z reklamą występującą w tle czytanego tekstu, co gwarantuje jej wysoką skuteczność. Sposób prezentacji (logo pojedyncze lub powielane, stopień nachylenia, wielkość) jest każdorazowo, indywidualnie ustalany z klientem. Kliknięcie na watermark nie powoduje automatycznego przejścia do reklamowanego serwisu. Jego waga nie przekracza 10kB.

Jeżeli zapoznaliście się już Państwo z sekcją Reklama i potrzebujecie dodatkowych informacji, możecie skontaktować się z nami poprzez pocztę elektroniczną, wysyłając e-mail na adres: redakcja(at)ceo.com.pl

Artykuł sponsorowany Artykuł pozwala na precyzyjne przedstawienie tematu, prezentację produktów czy usług. Poza tekstem może zawierać zdjęcia, materiały wideo oraz aktywne linki. Publikacja artykułu sponsorowanego w tych samych miejscach w których pojawiają się artykuły redakcyjne (w kolumnie newsów redakcyjnych na stronie głównej i dziale tematycznym) zapewnia dużą liczbę czytelników w krótkim czasie. W tekście standardowo pogrubiamy pierwszy akapit artykułu, jednak można wskazać elementy do pogrubienia, podkreślenia lub pochylenia. W artykule użyty zostanie taki sam krój, rozmiar i kolor czcionek i nagłówków jaki stosowany jest w ramach danego działu lub serwisu w portalu.

Cennik

 • Dodanie artykułu do Portalu i 3 dni wyświetlania na stronie głównej 300 zł netto. Artykuł w dziale tematycznym (kategorii) z przekierowaniem ze strony głównej w formie zdjęcia ze wstępem do artykułu.
 • Napisanie artykułu przez redakcję od 300 zł netto
 • W artykule sponsorowanym umieszczamy słowa i frazy kluczowe, dzięki czemu osoby poszukujące informacji o konkretnych usługach i produktach z łatwością znajdą dany artykuł.

* Ceny netto, należy doliczyć podatek VAT wg obowiązującej stawki
* Tytuł tekstu opatrzony będzie słowem „[reklama]”.

Publikowane na stronie materiały powinny spełniać następujące warunki techniczne:

 • Reklamy powinny być przygotowane w skali 1:1.
 • W przypadku dostarczenia reklamy w innych niż podane formatach redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jej jakość.
 • Istnieje możliwość opracowania graficznego reklamy w redakcji za dodatkową opłatą. Reklama zostanie umieszczona zaraz po zaksięgowaniu przelewu.
 • Zamawianie i zamieszczanie reklam i banerów reklamowych na stronie internetowej www.ceo.com.pl jest dokonywane w oparciu o Regulamin, który zakłada, że Reklamodawca zapoznał się z Regulaminem i akceptuje przedstawione w nim warunki.
 • Reklamodawca zapewnia, że dostarczając materiał reklamowy, nie popełnia czynu nieuczciwej konkurencji, nie narusza praw autorskich, wydawniczych, praw własności ani dobrych obyczajów, praw do wizerunku i innych dóbr.
 • Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych reklam i ogłoszeń, może odmówić publikacji reklamy, ogłoszenia, insertu, artykułu sponsorowanego jeśli ich treść lub forma godzą w dobre imię osób trzecich, naruszają przepisy prawa bądź dobre obyczaje, linię programową pisma i charakter publikacji.

Sprzedaż powierzchni reklamowych Portalu CEO.com.pl prowadzi 123 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Balicach k/Krakowa zarejestrowana przy ulicy Przemysłowej 26, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000366947, NIP: 6762429377, REGON: 121298419.