Już za miesiąc trzecia edycja Targów Outsourcingu – Innowacje dla Twojego Biznesu

Podczas III edycji targów ,,Outsourcing – Innowacje dla Twojego biznesu” przedstawiciele polskiego biznesu dowiedzą się jak zostać Superprzedsiębiorcą.

0

Business speed dating, śniadanie networkingowe, bezpłatna strefa doradztwa biznesowego i unikalna konferencja poświęcona korzyściom, jakie daje zlecanie części zadań na zewnątrz firmy – to tylko niektóre z propozycji czekających na gości III edycji Targów Outsourcingu – Innowacje dla Twojego Biznesu. Targi i towarzysząca im Konferencja „Zostań Superprzedsiębiorcą” odbędą się w dniach 14-15 października w najsłynniejszym Ośrodku Targowym w Warszawie – Centrum EXPO XXI. Polska jest liderem w zakresie rozwoju outsourcingu w Europie, stąd też ogromne zainteresowanie wydarzeniem nie tylko w kraju, ale również za granicą.

Outsourcing się opłaca

Podczas imprezy potencjał rynku usług zewnętrznych zaprezentują firmy z branży oustourcingowej z 12 sektorów i 150 podsektorów. Będą wśród nich firmy z obszarów: HR, wsparcie sprzedaży, IT, marketingu, TSL/usługi kurierskie, CFM, BPO, księgowość/rachunkowość, doradztwo/konsulting, call center, zarządzanie nieruchomościami, biuro. Wśród zwiedzających nie może zabraknąć przedstawicieli biznesu, w szczególności małych i średnich firm, dla których tak ważna jest optymalizacja kosztów.

Chcemy pokazać polskim przedsiębiorcom korzyści płynące z modelu outsourcingowego. Z własnego doświadczenia wiemy, jak niewielu z nich uświadamia sobie, że niektóre obszary tj. sprawy kadrowe, prawne, IT czy księgowe można zlecić firmom zewnętrznym i dzięki temu znacznie zredukować koszty – mówi Edyta Kołodziej, manager Targów Outsourcingu. Organizatorzy zapraszają także przedstawicieli placówek edukacyjnych, sportowych, medycznych, straży miejskiej, policji, wojska, ministerstw czy jednostek samorządu terytorialnego.

Formuła? Biznesowe spotkanie polskich przedsiębiorców. Zarówno wystawcy, jak
i odwiedzający z pewnością docenią fakt, iż tegoroczne Targi odbędą się w nowoczesnej
i dającej wiele biznesowych możliwości formule
 speed datingu tj. szybkich, kilkuminutowych spotkań jeden do jednego, podczas których obie strony – zwiedzający
i wystawca – w zwięzły sposób wymieniają się kontaktami, przedstawiają swoją działalność
i ustalają, w jaki sposób mogą współpracować biznesowo.
Warto w tym miejscu wspomnieć
o pierwszej w historii polskich targów innowacyjnej formie wystawienniczej. Wystawcy swoją ofertę prezentować będą na nowocześnie zaaranżowanych stoiskach klasy Premium, co znacznie ułatwi ich komunikację z odwiedzającymi. Z kolei dedykowana platforma do umawiania spotkań pomoże gościom w dotarciu do odpowiednich kontrahentów w sposób szybki i uporządkowany.

Czytaj również:  Największa liczba niewypłacalności: w skali kwartału, miesiąca, na starcie sezonu budowlanego…

Jednak wydarzenie będzie mieć nie tylko charakter wystawienniczy, ale przede wszystkim networkingowy i edukacyjny. – Głównym celem Targów Outsourcingu, oprócz prezentacji innowacyjnej oferty usług outsourcingowych, jest pomoc polskim przedsiębiorcom
w efektywniejszym prowadzeniu biznesu poprzez dostarczanie im cennych kontaktów biznesowych oraz unikalnej wiedzy o korzyściach płynących z outsourcingu –
podkreśla Kołodziej.

Wydarzenia towarzyszące