Tłumaczenia irlandzki

irlandia polnocnaBiuro Tłumaczeń 123Tlumacz.pl w swej ofercie translatorskiej posiada możliwość tłumaczeń z tak rzadkiego języka jakim jest język irlandzki.

Język irlandzki wywodzi się z grupy goidelskiej języków celtyckich i jest językiem narodowym niepodległej Irlandii. Język irlandzki dzieli się obecnie na 3 podstawowe dialekty: munsterski (Cúige Mumhan), Connacht (Cúige Chonnacht) i ulsterski (Cúige Uladh). Występują między nimi znaczne różnice w składni, morfologii i leksyce.  Z racji faktu, że firma współpracuje z grupą doświadczonych tłumaczy, proponuje Państwu profesjonalne przekłady na język irlandzki, jak również z języka irlandzkiego na każdy inny. Biuro oferuje tłumaczenia zwykle, techniczne i specjalistyczne.

Nie stosujemy zawsze takich samych, niezmiennych stawek za tłumaczenie. Z uwagi na zróżnicowanie, stopień trudności oraz czas realizacji danego zlecenia, każde tłumaczenie wyceniane jest w sposób indywidualny.

Oferujemy konkurencyjne ceny oraz rabaty, gdy Państwa tekst jest duży objętościowo, a czas realizacji nie obejmuje trybu ekspresowego. Zajmujemy się także organizowaniem tłumaczeń ustnych, w tym symultanicznych i konsekutywnych.

Więcej informacji na stronie: Tłumaczenia język irlandzki