Warszawa zyskała kolejny apartamentowiec. Nowoczesny budynek stanął przy ul. Dobrej 32

Powiśle BJK, spółka należąca do Grupy BJK – apartamentowiec przy ul. Dobrej 32

Najnowsza inwestycja spółki Powiśle BJK to coś więcej, niż budynek. To połączenie komfortu, kameralnej atmosfery i aktywnego wypoczynku.

Dobiega końca budowa apartamentowca zlokalizowanego przy ul. Dobrej 32 w Warszawie. Jej inwestorem jest Powiśle BJK, spółka należąca do Grupy BJK – rodzinnej firma posiadającej ponad 20-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Choć w Polsce każdego roku powstaje wiele apartamentowców, to jednak wyłącznie nieliczne z nich zasługują na wspomniane miano. Wyjątkiem od tej reguły jest apartamentowiec przy ul. Dobrej 32. Architekci nadali mu strukturę kryształu. Parter budynku będzie stale rozświetlony, ale i nieco wycofany. Nad nim znajduje się sześć pięter mieszkalnych, a całość konstrukcji zamyka trójwymiarowe zadaszenie chroniące tarasy dwóch najwyżej położonych apartamentów przed nadmiernym oświetleniem słonecznym.

Jak mówi prezes spółki BJK Bartosz Kuźma: „We wszystkich naszych inwestycjach stawialiśmy przede wszystkim na architekturę i jakość stosowanych materiałów i rozwiązań. Apartamenty Dobra 32 jest dla nas szczególnie ważnym projektem ze względu na unikatową lokalizację. Wybierając materiały, z których powstaje budynek, nie szukaliśmy oszczędności. Zawsze najważniejszym kryterium była estetyka i jakość. Przykładem może być najbardziej nowoczesna winda dostępna na rynku, z kabiną wykonaną na specjalne zamówienie, a także panoramiczne okna w mieszkaniach o imponujących wymiarach, otwierane ukrytymi w ramie siłownikami elektrycznymi. Lokale wyposażone są w klimatyzację najwyższej klasy z ukrytymi w podłodze klimakonwektorami. Gwarantuje to nie tylko większą estetykę pomieszczeń, ale i komfort równomiernej temperatury w każdym punkcie lokalu”.Apartamentowiec przy ul. Dobrej 32 Apartamentowiec przy ul. Dobrej 32

Apartamenty przy ul. Dobrej 32 z powodzeniem można określić mianem przestrzeni dla wymagających. W budynku znajduje się jedynie 18 mieszkań, co umożliwia zachowanie kameralnej atmosfery. Oznacza to również, iż osoby zamieszkujące budynek zapewne będą się znały, nawet jeśli nie zawarły znajomości przed zakupem. Co istotne to fakt, iż w umowach deweloperskich zawarto wyraźny brak zgody na wynajem krótkoterminowy. Dzięki temu mieszkańcy apartamentów nie będą narażeni na konfrontacje z ludźmi pojawiającymi się na krótko, którzy nie szanują cudzego prawa do spokoju. O komfort i wygodę mieszkańców zadba również recepcja oraz concierge.

Większość apartamentów znajdujących się w budynku to mieszkania powyżej 100 m2. Prawdziwym diamentem wśród nich jest penthouse o powierzchni 291 m2 położony na trzech kondygnacjach, z czego każda z nich może pełnić inną funkcję. Na najwyższej z nich znajduje się taras o powierzchni 60 m2, a na dwóch pozostałych duże balkony. Na każdej kondygnacji znajduje się łazienka (na V piętrze dwie) lub toaleta. Apartament składa się z trzech sypialni, salonu liczącego 101 m2 połączonego z kuchnią, pokoju dziennego oraz gabinetu, garderoby i przedpokoju.

Na uwagę zasługuje również nieprzypadkowa lokalizacja apartamentowca. Bliskość nadwiślańskich bulwarów i Parku Kazimierzowskiego gwarantuje bowiem możliwość rekreacji na świeżym powietrzu. W pobliżu Dobrej 32 powstaje także kompleks Elektrownia Powiśle. Na powierzchni 15,5 tys. m2 funkcjonować będzie nawet 40 restauracji, liczne kawiarnie, winiarnie, bary i whisky bary. Nie zabraknie też butików i sklepów; zarówno tych prowadzonych przez samych projektantów, jak i typu pop-up store.

Elektrownia Powiśle
Elektrownia Powiśle

Dobra 32 to połączenie najwyższego standardu i wygody z możliwością prowadzenia aktywnego życia towarzyskiego i rekreacji na świeżym powietrzu. To także błoga cisza i spokój, panujące we wnętrzu samego budynku. Więcej informacji na temat Dobrej 32 znajdziesz na stronie http://dobra32.pl/.