7Levels zapowiada nową autorską grę

0
gry wideo

7Levels, krakowskie studio specjalizujące się w produkcji i wydawaniu gier na konsolę Nintendo Switch, ujawniło tytuł i ogłosiło datę wydania swojej nowej autorskiej gry, Destrobots. Premierę tytułu na Nintendo Switch zaplanowano na 18.06.2020r. Gra będzie dostępna w Europie, Australii oraz Ameryce Północnej w cenie 9,99 USD/EUR.

Nowy projekt studia to emocjonująca strzelanka, w której gracze będą mogli wykorzystać swój refleks żeby zmierzyć się z hordami wrogich robotów lub toczyć zacięte bitwy między sobą, nawet do 4. osób jednocześnie. Gra ma pojawić się w Nintendo eShop jeszcze w tym miesiącu.

Chcieliśmy stworzyć unikalną grę, która jednocześnie wykorzystywałaby możliwości konsoli w oryginalny, kreatywny sposób i oferowała prostą mechanikę rozgrywki. W Destrobots umiejętność strzelania nie wystarczy. Wciągające tryby gry zmuszają tak do skupienia się na przeciwniku, jak również na różnego rodzaju power-up’ach, które w znacznym stopniu urozmaicą zabawę. Sądzimy, że tytuł ten, chociaż nie jest naszym największym projektem w tym roku, pozwoli fanom Nintendo czerpać maksimum radość z rozgrywki. To też kolejny krok na drodze do zoptymalizowania naszego portfolio – komentuje Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels.

Jak zapowiedziano wcześniej, do końca roku krakowskie studio planuje jeszcze kilka kolejnych switch’owych premier. Za pośrednictwem spółki na japońską konsolę zmierzają m.in. tytuły katowickiego studia Incuvo oraz słowackiego Inlogic. W niedalekiej przyszłości 7Levels ma zdradzić również pierwsze szczegóły trzeciego, po Castle of Heart i Jet Kave Adventure, dużego tytułu własnej produkcji.