Arrow Global Training Alliance

0
ceo (3)

„Szkolenia to kluczowy element naszych zaawansowanych usług. Umożliwiają uczestnikom rynku oraz handlowcom wspieranie dostawców technologii poprzez przygotowanie do wdrażania produktów i rozwiązań” — powiedział Laurent Sadoun, prezes oddziału firmy Arrow w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz globalnego działu usług dla segmentu rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw.

„Cieszymy się z możliwości podjęcia strategicznej współpracy z firmą Fast Lane w Ameryce Północnej i Europie. Fast Lane jest dostawcą szkoleń o ugruntowanej pozycji, stwarzającym idealne warunki do realizacji naszego globalnego programu szkoleń IBM. Wkrótce Arrow uzupełni tę ofertę o rozwiązania dotyczące kluczowych obszarów biznesowych, takich jak wielkie zbiory danych, mobilność, bezpieczeństwo i przetwarzanie w chmurze. W tym celu firma wykorzysta swoją strategiczną współpracę z IBM w dziedzinie produktów oraz unikalną sieć dostawców zabezpieczeń oraz rozwiązań w zakresie wirtualizacji i mobilności”.

Dział rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw firmy Arrow, jako dystrybutor VAD specjalizujący się w obsłudze kanałów sprzedaży, łączy dwa światy: dystrybucję zaawansowanej technologii i szkolenia. Arrow stale opracowuje nowe metody szkoleniowe, obejmujące między innymi nowatorskie nauczanie online z wykorzystaniem technik wideo i urządzeń mobilnych, jak również swój program dla partnerów handlowych i program Partner+. Pozwala to dostawcom tworzyć atrakcyjne i kompleksowe oferty edukacyjne dla swoich klientów.