BIG DATA & AI: Think Big Congress

0

Już 17-18 października 2017 r. w Hotelu Sheraton w Warszawie odbędzie się kongres będący odpowiedzią na nową rewolucję technologiczną w biznesie.

BIG DATA & AI Congress: Think Big Congress  to wydarzenie stanowiące unikalne, prestiżowe i ugruntowane na rynku spotkanie najważniejszych przedstawicieli każdego sektora biznesu, administracji rządowej  i samorządowej, mediów oraz nauki. Dzięki niemu eksperci zajmujący się tą specyficzną i niezwykle rozwojową częścią działalności, jaką jest nie tylko Big Data & AI, ale również praktyczne wykorzystania technologii i rozwiązań, mają unikalną możliwość konfrontowania oraz wymiany własnych doświadczeń.

Podczas Kongresu poruszone zostaną tematy skupiające się na biznesowym wykorzystaniu danych o klientach w celu dostosowania jak najlepszej oferty, problematyka spożytkowania nowych możliwości, a także związanych z nimi szans i zagrożeń. W ramach dyskusji  zaprezentowane będą praktyczne studia przypadku, analizy po wdrożeniowe, omówione zostaną skuteczne strategie wdrożenia i benchmarki. Dzięki interdyscyplinarności poruszanych tematów, zarekomendowane w dyskusjach rozwiązania mogą być z powodzeniem wdrożone w wielu przedsiębiorstwach, instytucjach oraz w codziennym funkcjonowaniu miast i społeczeństw.

Wysoki poziom konferencji zapewnią Prelegenci, m.in.:

Czytaj również:  Dynamika PKB będzie wygasać. Inflacja będzie jeszcze wyższa