Czy Orange Flex naprawdę zmienił zasady rynku telko? Sprawdzamy

0
5d3f90a4de5980127c18d31e3ab8e334

Orange Flex wdarł się przebojem na rynek kilka miesięcy temu. Szybko okazało się, że operator nie rzucał słów na wiatr i uważnie słucha opinii klientów. Dlatego niedawno jeszcze bardziej uprościł i uatrakcyjnił ofertę. Wybór planu komórkowego w Orange Flex jest teraz jeszcze szybszy i prostszy.

Dowiedz się, o co chodzi w Orange Flex!

Brak sztywnej umowy i zobowiązań

Koniec z długoterminowymi umowami – dzięki ofercie Orange Flex zyskujesz wolność i swobodę. Dołączasz i rezygnujesz, kiedy chcesz. A jak to wygląda w praktyce?

Aktywacja Orange Flex odbywa się wyłącznie w aplikacji. Możesz wybrać nowy numer lub przenieść obecny i to bez podpisywania papierowych umów czy wizyt w salonie. Możesz dowolnie zmieniać Plan, włączać i wyłączać usługi dodatkowe a nawet całkowicie zrezygnować z usługi – wszystko bez dodatkowych opłat.

Operator w aplikacji

Z oferty komórkowej Orange Flex możesz skorzystać o każdej porze dnia i nocy. Jak to możliwe?

Orange Flex to “operator w aplikacji” dostępny w  Google Play lub App Store.Wszystko, co do tej pory wymagało wizyty w salonie lub kontaktu z infolinią odbywa się w aplikacji, np. wybór Planu, potwierdzenie tożsamości czy dodanie karty płatniczej.

W Orange Flex możesz wybrać wirtualną kartę SIM (eSIM) – jeśli Twój smartfon obsługuje taką technologię. Wtedy nowy numer aktywujesz w zaledwie kilka minut. Wybierasz tradycyjną kartę? Dostarczy ją kurier lub będzie czekała na Ciebie w jednym z ponad 2 tysięcy punktów sprzedaży.

Dodatkowe usługi, które włączasz i wyłączasz, kiedy chcesz

Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce i w roamingu w UE to standard w Orange Flex. Do tego z social media możesz korzystać bez limitu danych (Facebook, Instagram, TikTok, Snapchat, Twitter, Pinterest, Messenger, WhatsApp i Viber). Reszta dopasowuje się do Ciebie i Twoich potrzeb.

Orange Flex przygotował coś ciekawego dla fanów serwisów wideo To Video Pass, czyli pakiet, dzięki któremu oglądanie YouTube, Netflix, HBO GO, vod.pl i Orange TV Go nie zużywa Twojego pakietu danych.

Nie wyobrażasz sobie życia bez muzyki? To masz Music Pass, dzięki, któremu korzystasz bez limitu danych z serwisów, takich jak: TIDAL, Spotify, Deezer, Apple Music, Amazon Music,Polskie Radio.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych gigabajtów – nie ma problemu. Możesz wykupić 1, 5 lub 10 GB za odpowiednio 3, 10 lub 15 zł.

W Orange Flex masz też dodatkową kartę SIM (z tym samym numerem telefonu), którą możesz użyć w dowolnym urządzeniu, przez pierwsze 6 miesięcy za darmo. Później opłata za dodatkową kartę wynosi 9 zł.

Kontrola nad wydatkami

W Orange Flex masz pełną kontrolę nad tym, za co i ile płacisz..  Podpinasz do konta kartę płatniczą i płacisz z góry za wszystkie zakupy w Orange Flex. Dzięki historii płatności w aplikacji, nie zaskoczą Cię niespodziewane koszty.

W Orange Flex  masz cztery plany do wyboru:

  • 15 GB za 25 zł,
  • 30 GB za 30 zł,
  • 50 GB za 50 zł,
  • 100 GB za 80 zł.

Wybierasz ten, który w danym momencie najbardziej Ci odpowiada. Później możesz zmienić zdanie (i swój Plan), bez dodatkowych opłat.

Więcej informacji o ofercie Orange Flex: https://flex.orange.pl/