DIMAQ Voice po raz #4!

0

Zapraszamy na kolejnebezpłatne spotkania na temat digital marketingu z merytorycznym udziałem posiadaczy certyfikatów DIMAQ. To już czwarte spotkanie DIMAQ Voice, na którym będziemy poruszać aktualne tematy z zakresu digital marketingu. Prelekcje prowadzą najlepsi eksperci z branży.

Spotkania skierowane do osób, które interesują się szeroko pojętym digitalem. Posiadacze certyfikatów DIMAQ za udział w wydarzeniu otrzymują 5 punktów recertyfikacyjnych.

Na ostatnim spotkaniu poruszaliśmy temat UX i sprzedaży zintegrowanej. Tym razemprzybliżymy reklamę w Google, narzędzia do komunikacji oraz  zastanowimy się nad rozwojem digitalu w Chinach w kontekście aplikowania rozwiązań AI.

Czwarte spotkanie już  11 lutego w godz. 17:15-19:30 w Marzyciele i Rzemieślnicy (ul. Bracka 25, III piętro Domu Towarowego Bracia Jabłkowscy).

UWAGA. Można się rejestrować TYLKO na najbliższy termin wydarzenia.

AGENDA NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA:

17:15 Rejestracja
17:30 Rozpoczęcie

17:35 PREZENTACJA I

Tytuł:Czego marka / agencja może nauczyć się od startupu (turkusowego). Praktyczne tricks and tips, które można wprowadzić w każdej organizacji i się wyróżnić.

Prelegent: Jakub Dzięcielski, Marketing Manager Poland, Codecool Poland

Prezentacja dotyczy nowoczesnych metod, które wykorzystuje wiele startupów a które są często jeszcze nieodkryte przez duże i ustabilizowane firmy. Jak lepiej się komunikować w zespole i z partnerami, jak usprawnić pracę i być bardziej efektywnym.

18:10 PREZENTACJA II

Temat:Reklama w Google 2019 oraz Voice Search!

Prelegent: Łukasz Chwiszczuk, Head of Digital Performance, Media Group

Prezentacja narzędzi  służących do przeprowadzenia kampanii na voicesearch. Prelegent pokaże , w jaki sposób przygotować reklamy w asystencie Google oraz w jaki sposób optymalizować kampanie, aby przynosiły największe dochody.

18:35 Przerwa

18:45 PREZENTACJA III

Tytuł: Rozwój digitalu w Chinach w kontekście aplikowania rozwiązań AI

Prelegent:Daniel Marciniak

19:15 Pytania, dyskusja, networking

Spotkania są otwarte dla wszystkich zainteresowanych, ale liczba miejsc jest ograniczona Obowiązuje rejestracja! ➡http://bit.ly/2MI6B09

Czytaj również:  Rozwój e-commerce i nowoczesnych metod płatności wpędzają Polaków w długi?

Szczegółowe informacje zawsze w wydarzeniu na Facebooku: http://bit.ly/2F3091I