Dlaczego warto zainwestować w oprogramowanie dla firm Dynamics 365 Business Central?

grafika nav24

Dynamics 365 Business Central (dawniej Microsoft Dynamics NAV) to kompleksowy, nowoczesny i popularny system ERP implementowany przez firmy z sektora MŚP oraz korporacje. Oprogramowanie Dynamics 365 Business Central jest w stanie zoptymalizować i podnieść efektywność każdego obszaru działalności przedsiębiorstwa – od sprzedaży, przez obsługę klienta, aż po produkcję i logistykę. Sprawdź, dlaczego powinieneś zainwestować w tę platformę biznesową.

Dlaczego warto zainwestować w Dynamics 365 Business Central?

Oprogramowanie dla firm Dynamics 365 Business Central elastycznie i wyjątkowo precyzyjnie dopasowuje się do potrzeb organizacji, pozwalając jej dokładnie dostosować moduły oprogramowania do specyfiki branży, szczebla rozwoju przedsiębiorstwa oraz jego indywidualnych potrzeb czy pozostałego oprogramowania, z którego korzysta firma.

Dzięki temu Dynamics 365 Business Central jest obecnie jednym z najefektywniejszych i najwygodniejszych we wdrożeniu i integracji rozwiązań biznesowych umożliwiających uzyskanie przewagi konkurencyjnej i bardziej transparentnego oraz przewidywalnego zarządzania procesami i zasobami przedsiębiorstwa.

Na co możesz liczyć, inwestując w oprogramowanie dla firm Dynamics 365 Business Central?

System ERP Dynamics 365 Business Central zastąpiło powszechnie stosowane oprogramowanie Microsoft Dynamics NAV, które również dostarczało przedsiębiorstwom kompleksowe narzędzia dostosowane do potrzeb dynamicznie rozwijającego się środowiska biznesowego małych i średnich przedsiębiorstw.

Inwestując w oprogramowanie dla firm Dynamics 365 Business Central, możesz wybrać spośród dwóch podstawowych rodzajów licencji – Essentials oraz Premium. Czym różnią się między sobą te dwie licencje?

Dynamics 365 Business Central Essentials

Licencja Essentials dostarcza użytkownikom kompleksowe moduły i narzędzia pozwalające na wydajne, komfortowe i efektywne zarządzanie oraz obsługiwanie następującymi obszarami przedsiębiorstwa:

  • Zasobami ludzkimi
  • Projektami
  • CRM
  • Magazynami
  • Zakupami
  • Sprzedażą
  • Finansami.

Dynamics 365 Business Central Premium

Oprogramowanie dla firm Dynamics 365 Business Central w wersji Premium oferuje wszystkie funkcjonalności, które są dostępne w wersji Essentials, dodatkowo dostarczając użytkownikom 2 rozbudowane, komplementarne moduły:

  • Serwis
  • Produkcja.

Inwestując w oprogramowanie dla biznesu Dynamics 365 Business Central, otrzymasz nie tylko kompleksowy system do zarządzania całym przedsiębiorstwem, ale również zyskasz przewagę konkurencyjną oraz błyskawiczny zwrot z inwestycji.

Sprawdź także ile kosztuje system ERP Dynamics 365 Business Central >>