Gadżety reklamowe – jakie wybrać dla swojej firmy?

marketing

Gadżety reklamowe to doskonały sposób na promocje firmy. Aby prezenty z logo firmy dobrze spełniały swoją funkcję i zwiększały rozpoznawalność marki, konieczny jest wybór odpowiedniego typu produktu. Zamiast decydować się na niskiej jakości, mało funkcjonalne gadżety, lepiej wybrać upominki funkcjonalne i estetyczne, takie jak parasole reklamowe, które będą z przyjemnością używane przez klientów i kontrahentów.

Gadżety firmowe – dlaczego warto kupić produkty z logo firmy?

Gadżety firmowe wykorzystywane są przez firmy od wielu lat. Nie każdy jednak wie, jaką mogą przynieść korzyść. Wiele firm może także powątpiewać w skuteczność i sens produkcji gadżetów ze swoim logo.

Warto wiedzieć jednak, że mimo że taki sposób promocji marek praktykowany jest od wielu lat, jest on nadal skuteczny. Jego zaletą jest przede wszystkim działanie na podświadomość konsumenta. Im więcej razy zobaczy on w swoim otoczeniu logo firmy, tym łatwiej je zapamięta i, co więcej, sama firma będzie wydawać mu się znajoma. W efekcie przy wyborze produktów lub usług chętniej sięgnąć może po przedmioty z logo, które już zna.

Kolejny ważny aspekt to budowanie pozytywnych skojarzeń i relacji z klientem. Temu również służą gadżety reklamowe. Obdarowany klient, który jest zadowolony z upominku, który otrzymał, będzie uważał firmę za godną zaufania, a tym samym chętniej sięgnie po jej usługi. Z tego powodu upominki firmowe to jeden z elementów budowania pozytywnej atmosfery i dobrego odbioru firmy przez konsumentów. Warto włączyć je do strategii PR-owej swojej marki.

Jakie gadżety reklamowe wybrać?

Jak już wspomnieliśmy, gadżety reklamowe budują pozytywne skojarzenia z marką. Upominki mogą zatem rzutować na odbiór wszystkich produktów czy usług oferowanych przez firmę. Z tego powodu szczególną uwagę trzeba zwrócić na rodzaj wybieranych upominków. Powinny być one dobrej jakości i odznaczać się dobrym designem. Duże znaczenie ma także użyteczność gadżetu. Im częściej używać będzie go klient, tym lepsze będzie miał skojarzenie z całą marką. Z tego powodu warto postawić na niezbędne, często używane przedmiotu dnia codziennego, takie jak długopisy, kubki, torby bawełniane czy parasole.

Oprócz uniwersalnych upominków z logo firmy można zdecydować się także na gadżety kojarzące się z działalnością przedsiębiorstwa. W firmach oferujących usługi innowacyjne dobrze sprawdzą się np. gadżety elektroniczne.

W przypadku firm turystycznych wybrać można upominki przydatne podczas podróży, np. Plecaki czy parasole z nadrukiem.

Parasole reklamowe z nadrukiem – czy to dobry wybór na firmowy gadżet?

Oryginalnym, a przy tym funkcjonalnym upominkiem są parasole reklamowe z nadrukiem.

Parasole firmowe to elegancki upominek, odpowiedni zarówno dla pracowników firmy, klientów, jak i kontrahentów. Ze względu na swoją uniwersalność i przydatność sprawdzi się jako gadżet firmowy niezależnie od branży, w której działa przedsiębiorstwo. Dodatkową zaletą parasoli jest także duża powierzchnia, którą zagospodarować można na cele marketingowe. Dzięki temu, parasole z nadrukiem będą dobrze spełniały marketingową funkcję.

Kluczowy przy kupnie tego typu gadżetów jest wysoka jakość i design produktu. To zagwarantuje dobry producent parasoli reklamowych, oferujący gadżety reklamowe Promoteca.

Warto pamiętać, że na gadżetach reklamowych nie warto oszczędzać, a ich poziom wykonania może rzutować na opinie o całej firmie.