ING na podium w konkursie „50 największych banków w Polsce”

ING Bank Śląski S.A.

ING Bank Śląski zajął drugie miejsce w kategorii „Banki finansujące nieruchomości” w konkursie „50 największych banków w Polsce”. Ranking został przygotowany przez Miesięcznik Finansowy Bank.

ING Bank Śląski zajął drugie miejsce w kategorii „Banki finansujące nieruchomości” w 20-ej edycji rankingu „50 największych banków w Polsce 2014” przygotowanego przez Miesięcznik Finansowy Bank. Nagrody wręczono podczas spotkania Horyzonty Bankowości 2014, zorganizowanego przez Centrum Prawa Bankowego i Informacji oraz Związek Banków Polskich. W kategorii banków finansujących nieruchomości zwyciężył PKO Bank Polski S.A. a na trzecim miejscu znalazł się Deutsche Bank Polska PBC S.A.

„50 największych banków w Polsce” to coroczny konkurs, oceniający pozycję rynkową instytucji finansowych na tle całego sektora bankowego. Na podstawie uzupełnianych przez banki ankiet grono niezależnych ekspertów wybiera zwycięzców w różnych kategoriach, m.in. banki detaliczne, hipoteczne, z największą efektywnością działania, czy skutecznością akcji kredytowej.ING na podium w konkursie „50 największych banków w Polsce” 1