Kobiety przyśpieszą w drodze do zarządów

17 czerwca br. w Warszawie, w hotelu Sofitel, odbędzie się konferencja pod tytułem „Kobiety w zarządach, kobiety w mediach – wybór czy przeznaczenie?”, organizowana w ramach projektu ACCELERATE! W trakcie wydarzenia zostanie uruchomiony proces rekrutacyjny do międzynarodowej bazy „Women on Board”, której partnerem jest St. Gallen’s University ze Szwajcarii. Partnerami konferencji są: Balajcza, Bisnode, BusinessWomen and Life, FOB, HBRP, ICAN Institute, Inicado, Law Business Quality, Magazyn Madame, MasConsulting, MGallery, MKZ Partnerzy, Newspoint, Orange Polska, Orbis, Outbox group, Smyrska PR, Sofia Foundation.
Ruszył, współfinansowany przez Unię Europejską, międzynarodowy projekt Accelerate! Ma on na celu promocję kobiet w zarządach firm. W ramach projektu zrealizowane zostanie badanie oraz odbędą się wydarzenia, promujące różnorodność w zarządzaniu.
17 czerwca br. w Warszawie, w hotelu Sofitel, odbędzie się konferencja pod tytułem „Kobiety w zarządach, kobiety w mediach – wybór czy przeznaczenie?”,organizowana w ramach projektu ACCELERATE!

W trakcie wydarzenia zostanie uruchomiony proces rekrutacyjny do międzynarodowej bazy „Women on Board”, której partnerem jest St. Gallen’s University ze Szwajcarii.

„Nasza inicjatywa ma na celu umożliwienie kontaktu firmom, poszukującym wysokiej klasy specjalistów do zarządów i rad nadzorczych z grupą utalentowanych i wykształconych kobiet, które mają kwalifikacje i są gotowe do objęcia najwyższych stanowisk w spółkach” – tłumaczy Jowita Bukowińska, prezes stowarzyszenia Professional Women’s Network Warsaw, które bierze udział w projekcie Accelerate!, mającym na celu promocję kobiet w zarządach.