Nowa Dyrektor HR w Mazars

Katarzyna Partyga Dyrektor HR w Mazars
Katarzyna Partyga, Dyrektor HR Mazars w Polsce

Mazars w Polsce poinformował, że powołał Katarzynę Partyga na stanowisko Dyrektor HR.

Katarzyna Partyga wnosi do Mazars bogate doświadczenie zdobyte w branży audytorskiej, doradczej i ubezpieczeniowej. Swoją karierę zawodową rozpoczęła jako audytor w jednej z firm tzw. Wielkiej Czwórki (Big4), by kontynuować ją na stanowisku Senior Managera ds. HR i Operacji. Następnie, w roli HR Country Managera, wpierała Partnerów w rozwoju polskiego biura Boston Consulting Group, jednej z najbardziej renomowanych firm doradztwa strategicznego na świecie. Ostatnio Katarzyna pełniła funkcję Dyrektora ds. HR i Administracji oraz członka Executive Committee w brytyskiej firmie ubezpieczeniowej Prudential.

Katarzyna Partyga jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (SGH) oraz członkiem ACCA. Ukończyła również Leadership Academy for Poland (LAP) – jeden z najlepszych w Europie programów rozwoju przywództwa dedykowany wyróżniającym się Polakom.

„Katarzyna Partyga jest osobą niezwykle energiczną i otwartą, a jej pasją zawodową są ludzie, proaktywne towarzyszenie w ich rozwoju oraz prowadzenie skutecznej polityki personalnej. Jej świeże spojrzenie i cenne doświadczenie przyczynią się do dalszego rozwoju naszej organizacji. Zależy mi, aby Mazars w Polsce był uznawany za doskonałe środowisko pracy i pracodawcę pierwszego wyboru w branży audytu i doradztwa. Powołanie Katarzyny jest kluczowym krokiem naprzód w realizacji tych ambicji.” – powiedział Michel Kiviatkowski – Partner Zarządzający Mazars w Polsce.

„Mazars to organizacja prawdziwie skoncentrowana na ludziach. Bardzo się cieszę, że dołączyłam do firmy i będę miała możliwość kierowania obszarem HR. Korzystając z mojego dotychczasowego doświadczenia pragnę kontynuować politykę budowania angażującej i efektywnej kultury organizacyjnej. Wierzę, że Mazars w Polsce stanie się wyjątkowym i pożądanym miejscem pracy.” – powiedziała Katarzyna Partyga, Dyrektor HR Mazars w
Polsce.