Propozycje na świąteczny prezent dla szefowej

mockuper10 (1)

Gorączka świątecznych zakupów sprzyja dokonywaniu nieprzemyślanych decyzji. Co więc zrobić, aby nasz wybór był zadowalający dla obdarowanej osoby?

O to przecież właśnie chodzi, żeby osoba dostająca prezent pomyślała “dokładnie to właśnie było mi potrzebne!”. Dlatego z pewnością trudniej jest wybrać prezent dla osoby, którą mniej znamy. Prezent dla szefowej to nie lada wyzwanie. To, jaki prezent ucieszy Twoją szefową, zależy od jej charakteru, ale nie tylko.

Co jeżeli potrzebujemy prezentu dla Pani Prezes?

Od razu na myśl przychodzi nam szyk i elegancja, które to cechy są nieodzownie związane z osobą na wysokim stanowisku, zwłaszcza płci żeńskiej. Z pewnością doskonałym prezentem w takiej sytuacji będzie chociażby klasyczna skórzana aktówka, która niezmiennie kojarzy się z perfekcjonizmem i pracowitością. Podarowanie jej Pani prezes na pewno będzie na miejscu. Ponadto jest to prezent bardzo praktyczny, a w dzisiejszych czasach wszechobecnego konsumpcjonizmu to właśnie takie podarunki święcą triumfy.

Pieniądze szczęścia nie dają, ale idealny prezent już tak!

Każda firma powinna zadbać o swoich pracowników i docenić ich wkład w pracę. Toteż doskonałym prezentem na różnego rodzaju okazje może być galanteria skórzana. Poza aktówką, świetnym podarunkiem może być chociażby klasyczny portfel skórzany. Ponadczasowość takiego prezentu z pewnością zostanie odpowiednio wynagrodzona.

Dawanie prezentu w pracy wiąże się z dobrym taktem i zapewne tak też zostaniemy odebrani przez ofiarowanego. Niejednokrotnie problem może nam sprawić wybór prezentu dla szefowej. Oprócz typowo praktycznego podarunku, jakim jest aktówka lub elegancki portfel proponujemy zakup na przykład biletu na koncert.

TOP 3 prezentów dla zabieganej i przedsiębiorczej bizneswoman

Skórzany portfel

kochmanski-portfel-damski

Elegancki skórzany portfel to idealny pomysł na praktyczny prezent. Dobrej jakości portfel przyda się każdemu.

Torebka klasyczna lub aktówka

aktowka

Torebka to nieodłączny element damskiej garderoby. Klasyczne torebki są zawsze w modzie.

Bilet na koncert, lub do teatru

Jeżeli dobrze znamy osobę, którą chcemy obdarować to z pewnością będziemy wiedzieli na jaki koncert chętnie by poszła.

Taki spersonalizowany podarunek może sprawić ogromną przyjemność. Każdy lubi przecież być odpowiednio doceniony.

Wybór odpowiedniego prezentu nie jest prostym zadaniem. Jeśli jednak dobrze się do tego przygotujemy i poznamy potrzeby osoby, którą chcemy obdarować, to na pewno będzie nam znacznie łatwiej.