Jak wyglądają studia MBA, jaki rodzaj  wybrać oraz jakie korzyści w rozwoju kariery zawodowej nam dają? Na te i wiele innych pytań będzie można uzyskać odpowiedź podczas dnia otwartego Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, które odbędzie się 3 kwietnia br.

Programy MBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej: MBA Digital Transformation  oraz MBA Finance & Technology, to studia będące odpowiedzią na poszukiwanie najwyższej jakości wiedzy o aktualnych trendach. Mają one związek z trwającą obecnie – bardzo dynamiczną, globalną, cyfrową transformacją biznesu i międzynarodowych gospodarek. Uczestnicy studiów będą mieli szansę poszerzyć wiedzę, którą uzyskają od wybitnych specjalistów, nie tylko na polu naukowym, ale i praktycznym. Obydwa kierunki prowadzone są języku polskim, a zajęcia odbywają się w weekendy, dwa razy w miesiącu. Rozpoczęcie zajęć zaplanowane jest na październik 2019 r. Obydwa programy są intensywne i trwają rok (accelerated MBA).

Czas na pytania, czas na rozwój

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej poprzez organizację spotkania informacyjnego, chce ułatwić zainteresowanym studiami MBA zapoznanie się z ofertą programową oraz umożliwić doprecyzowanie zebranych informacji pod kątem osobistych preferencji. Oprócz szczegółowej prezentacji programów MBA Digital Transformation and MBA Finance & Technology, osoby zainteresowane studiami MBA będą mogły poznać wykładowców oraz porozmawiać z osobami, które już uczestniczą w zjazdach obu kierunków.

Dzień otwarty MBA Digital Transformation i MBA Finance & Technology odbędzie się w środę, 3 kwietnia, o godzinie 18.00 w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej, przy ul. Koszykowej 79 w Warszawie.

  • Organizatorzy spotkania zachęcają do zgłoszenia chęci uczestnictwa: http://bit.ly/MBADigitalDzieńOtwartyZapisy

MBA, które odpowiadają na rynkowe trendy

Kierunek MBA Digital Transformation poświęcony jest praktycznym umiejętnościom, umożliwiającym udoskonalanie biznesu w oparciu o najnowocześniejsze trendy z obszaru technologii informatycznych. Studia pozwalają na poszerzenie wiedzy, która zmienia ekonomię i decyduje o drogach globalnej rynkowości. Wnioski, których dostarcza umiejętna analiza danych, obszar Data Science, machine learning, sztuczna inteligencja, blockchain – to technologie, których znajomość funkcjonowania pozwala podejmować trafne decyzje biznesowe oraz zdobywać przewagę biznesową. Menedżerowie, którzy podejmują decyzje strategiczne muszą stale pogłębiać swoją wiedzę, która zorientowana jest na użycie narzędzi Data Science w codziennej pracy. Ważne, aby jakość edukacji, której poświęcają swój czas była na najwyższym poziomie.

Czytaj również:  Studia w Wielkiej Brytanii po brexicie. Co dalej?

Studia MBA Finance & Technology poszerzają kompetencje menadżerów strategicznie zarządzających finansami o umiejętność wprowadzania, posługiwania się i nadzorowania technologii finansowych (fintech). To wiedza, która obecnie decyduje o rozwoju i nowoczesności wielu współczesnych firm, kierujących się drogą optymalizacji i informatycznego wspomagania decyzji finansowych. Program obejmuje zarazem praktyczne wzbogacanie umiejętności posługiwania się najnowocześniejszymi narzędziami technologicznymi, ale i wiedzę z zakresu udoskonalania kompetencji miękkich, które z kolei pomagają skutecznie zarządzać zasobami ludzkimi w oparciu o rozwój
i przywództwo.