Adam Pustelnik dołącza do Savills

Adam Pustelnik, dyrektor ds. rozwoju biznesu, Savills
Adam Pustelnik, dyrektor ds. rozwoju biznesu, Savills
Adam Pustelnik, dyrektor ds. rozwoju biznesu, Savills
Adam Pustelnik, dyrektor ds. rozwoju biznesu, Savills

Adam Pustelnik, który dotychczas pełnił rolę dyrektora Biura Obsługi Inwestora i Współpracy z Zagranicą w Urzędzie Miasta Łodzi, dołączył do działającej na rynku nieruchomości firmy doradczej Savills jako dyrektor ds. rozwoju biznesu.

Adam Pustelnik w trakcie swojej kariery doradzał przy wielu dużych projektach inwestycyjnych o znaczeniu strategicznym dla Łodzi, przyczyniając się istotnie do diametralnej zmiany wizerunku miasta w oczach inwestorów. Jako dyrektor Biura Obsługi Inwestora i Współpracy z Zagranicą w Urzędzie Miasta Łodzi współpracował m.in. z Ghelamco Poland i HB Reavis przy projekcie Nowego Centrum Łodzi. W przeszłości pracował również w Ministerstwie Sportu i Turystki oraz Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej. Jest absolwentem prawa i stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Łódzkim oraz Europejskiej Akademii Dyplomacji.

Tomasz Buras, dyrektor zarządzający Savills w Polsce
Tomasz Buras, dyrektor zarządzający Savills w Polsce

„Ta zmiana to duże wzmocnienie naszych struktur i ważny krok w rozwoju Savills w Polsce. Za Adamem stoją kompetencje i silne relacje biznesowe. To również bardzo pozytywna osoba, która z pewnością wniesie do Savills sporo nowej energii” – mówi Tomasz Buras, dyrektor zarządzający Savills Polska.

Na nowo utworzonym w Savills stanowisku dyrektora ds. rozwoju biznesu Adam Pustelnik będzie współpracował z dyrektorem zarządzającym Tomaszem Burasem oraz szefami poszczególnych działów, a także wszystkimi pracownikami odpowiedzialnymi za kontakty z nowymi oraz obecnymi klientami, rozszerzanie obowiązujących umów oraz pozyskiwanie kolejnych zleceń.

„W ciągu ostatnich lat udało mi się, wspólnie z moimi koleżankami i kolegami z Urzędu oraz panią prezydent, zrobić wiele dobrego dla Łodzi. Miasto to na zawsze pozostanie w moim sercu. Teraz przyszedł jednak czas na nowe wyzwania. Ta perspektywa bardzo mnie cieszy, zwłaszcza biorąc pod uwagę skalę i różnorodność projektów oraz zadań, które przede mną stoją” – mówi Adam Pustelnik, dyrektor ds. rozwoju biznesu, Savills.