Aleksandra Paszkiewicz w zarządzie Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe S.A.

Aleksandra Paszkiewicz - Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe S.A.
Aleksandra Paszkiewicz - Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe S.A.
Aleksandra Paszkiewicz - Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe S.A.
Aleksandra Paszkiewicz – Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe S.A.

Aleksandra Paszkiewicz, dotychczas Dyrektor HR, dołączyła do zarządu Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe S.A. Jako Chief HR Officer (CHRO) odpowiada za obszary zarządzania zasobami ludzkimi, komunikacji korporacyjnej i PR oraz administracji.

Aleksandra Paszkiewicz ma kilkunastoletnie doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu strategii HR w dynamicznie rozwijających się firmach sektora finansowego i telekomunikacyjnego. Od 7 lat jest związana z Nationale-Nederlanden, gdzie wcześniej odpowiadała za budowanie inspirującego środowiska pracy, rozwój kapitału ludzkiego i budowanie marki Nationale-Nederlanden jako pracodawcy.

W swojej pracy promuje działanie specjalistów od HR, jako strategicznych partnerów w rozwoju biznesu oraz podejście oparte na projektowaniu pozytywnych doświadczeń pracowników. Aktywnie działa na rzecz rozwoju dobrych praktyk zarządzania efektywnością organizacji i kapitałem ludzkim.

W ramach zarządu Nationale-Nederlanden będzie odpowiadać nie tylko za obszar zarządzania zasobami ludzkimi, ale także komunikację korporacyjną oraz administrację.