Awanse w Dziale Zarządzania Nieruchomościami Colliers International

Magdalena Filipczak
Magdalena Filipczak

Magdalena Filipczak i Anna Sienkiewicz awansowały na stanowiska Associate Director w Dziale Zarządzania Nieruchomościami Colliers International. Dotychczasowe obowiązki ekspertek poszerzą się o pozyskiwanie nowych klientów na terenie Warszawy oraz miast regionalnych.

Magdalena Filipczak
Magdalena Filipczak

Magdalena posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe, zdobyte w pracy z klientami, takimi jak Tristan Capital Partners, Allianz Real Estate, Triuva, AmRest, Europolis. Do Colliers International dołączyła w styczniu 2010 roku. Od maja 2016 r. jest Starszym Zarządcą Nieruchomości i odpowiada za zarządzanie Warsaw Financial Center w Warszawie oraz zespołem dedykowanym do tego projektu. Dodatkowo pełni rolę mentora dla młodszych zarządców nieruchomości.

Anna Sienkiewicz
Anna Sienkiewicz

Anna Sienkiewicz ma ponad 17 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych. Pracę we wrocławskim biurze Colliers zaczęła w marcu 2008 roku. W roku 2015 awansowała na stanowisko Starszego Zarządcy Nieruchomości. Obecnie wraz z zespołem ma pod swoją opieką cztery wrocławskie kompleksy biurowe: Grunwaldzki Center, Green Towers, Dominikański oraz Green Day.

Obie Panie są laureatkami nagrody Eurobuild Award „Office Manager of The Year” – Anna w 2011 roku, a Magdalena w 2017 roku.

— Awanse obu ekspertek są w pełni zasłużone. Siłą Działu Zarządzania Nieruchomościami w Colliers zawsze byli ludzie, którzy angażują się w swoją pracę i stale rozwijają swoje kompetencje, aby jeszcze lepiej wykonywać powierzone im obowiązki. Magdalena i Anna są wzorami w tej kwestii. Doceniają to zarówno współpracownicy, jak i najemcy zarządzanych przez nich budynków  — mówi Agnieszka Krzekotowska, dyrektor działu Zarządzania Nieruchomościami w Colliers International.

Dział Zarządzania Nieruchomościami Colliers funkcjonuje na polskim rynku już ponad 10 lat. W jego portfolio znajdują się nieruchomości w całej Polsce o łącznej powierzchni ponad 1 mln mkw. W tym roku do grona jego klientów dołączyły warszawskie budynki takie jak: Europejski, Cedet, Grzybowska 43 oraz Robyg Business Center. Ponadto dział mocno rozwija swoją działalność w miastach regionalnych. W ciągu ostatnich 6 miesięcy w portfolio firmy znalazły się: .KTW w Katowicach oraz wrocławskie biurowce Green Day i Silver Tower Center.