Boaz Haim nowym prezesem Ronson Development

0
Boaz Haim, nowo powołany prezes Ronson Development
Boaz Haim - Prezes Ronson Development

Rada Nadzorcza Ronson Development powołała dotychczasowego członka zarządu Spółki, Boaza Haima, na stanowisko prezesa. Zastąpi on Nira Netzera, który we wrześniu zapowiedział rezygnację z pełnionej funkcji.

Boaz Haim, który od kwietnia br. pełni funkcję członka zarządu Ronson Development, obejmie stanowisko prezesa z dniem 1 grudnia 2019 r.

– Jako członek zarządu Ronson Development od ponad pół roku miałem okazję uczestniczyć w życiu Spółki i obserwować jej funkcjonowanie. Wiem, że przejmuję od Nira Netzera zarządzanie firmą o stabilnej pozycji, znajdującą się w dobrej sytuacji finansowej i mającą przed sobą bardzo dobre perspektywy. Jestem przekonany, że Ronson Development może się dalej rozwijać, budując pozycję wiodącej firmy deweloperskiej. Miałem już okazję poznać świetny zespół, z którym będę miał przyjemność pracować i jestem przekonany, że wspólnie odniesiemy wiele sukcesów. Wraz z pozostałymi członkami zarządu będziemy dążyć do umacniania pozycji Ronson Development na rynku, dbając o interesy naszych klientów oraz akcjonariuszy – powiedział Boaz Haim, nowo powołany prezes Ronson Development.

Boaz Haim jest pochodzącym z Izraela adwokatem z dwunastoletnim doświadczeniem w inwestycjach nieruchomościowych. Karierę zawodową rozpoczął w 2007 r. w kancelarii J.D. Shachor, jako adwokat specjalizujący się w prawie nieruchomości. W 2010 r. rozpoczął praktykę zawodową, jako adwokat w kancelarii Tik, Gilad, Keynan, trzy lata później został w niej partnerem, a w 2017 r. – wspólnikiem i partnerem zarządzającym. Obecnie kancelaria ta funkcjonuje pod nazwą Keynan, Haim & Co. i jest jedną z czołowych izraelskich firm prawniczych zajmujących się nieruchomościami.

W 2005 r. Boaz Haim ukończył studia prawnicze w Sha’arei Mishpat College (obecnie Akademickie Centrum Prawa i Nauki). Jest również absolwentem Uniwersytetu Bar-Ilan w Ramat Gan, gdzie w 2019 r. ukończył studia podyplomowe (Master’s degree) na kierunku Rozwiązywanie Konfliktów, Zarządzenie i Negocjacje.

Obecnie w skład zarządu Ronson Development wchodzą także: Andrzej Gutowski, wiceprezes i dyrektor ds. sprzedaży i marketingu, związany ze spółką od 2003 r., Rami Geris, wiceprezes i dyrektor finansowy (CFO), w spółce od 2007 r., oraz Alon Haver, pełniący funkcję członka zarządu od 2017 r.

Czytaj również:  JR HOLDING ASI S.A. rozpoczęła pracę nad rozwojem i wdrożeniem terapii leczenia stwardnienia rozsianego