Centrum Nowe Bielawy: galeria handlowa w Toruniu, w której chce się bywać

Centrum Nowe Bielawy galeria handlowa w Toruniu

Mieszkańcy Torunia i okolicznych miejscowości mogą się uważać za szczęściarzy – i to z kilku powodów. Po pierwsze: mieszkają w jednym z najładniejszych miast w Polsce. Po drugie: w Toruniu praktycznie nie ma korków. Wreszcie po trzecie: mają do dyspozycji wyjątkowo funkcjonalne centrum handlowe, które wyróżnia się na tle innych tego typu obiektów m.in. komfortem, dużą liczbą miejsc parkingowych oraz przestrzenią sprzyjającą spędzaniu wolnego czasu z najbliższymi. Centrum Nowe Bielawy, bo o nim mowa, to jedna z najlepiej zorganizowanych galerii handlowych w Toruniu i centralnej Polsce. Co sprawia, że chce się w niej bywać? Warto zajrzeć do środka i przekonać się o tym osobiście.

Kilka słów o Centrum Nowe Bielawy

Prezentowane centrum handlowe w Toruniu ma za sobą bardzo długą historię, ponieważ zostało uruchomione już w 2002 roku – jest to więc jedna z najdłużej działających galerii w tym mieście. Po przejęciu obiektu przez nowego właściciela centrum przeszło znaczącą modernizację, prowadzoną w latach 2018-2019. Prace objęły między innymi przebudowę strefy restauracyjnej, wydzielenie strefy wypoczynkowej (chillout’u), wymianę posadzki w pasażu handlowym czy zmianę wyglądu elewacji.

Zgodnie z ważną dla właściciela polityką zrównoważonego rozwoju w obiekcie zainstalowano energooszczędne oświetlenie LED, dzięki czemu ta galeria handlowa w Toruniu stała się jeszcze bardziej przyjazna środowisku. Świadczy o tym fakt, iż centrum otrzymało prestiżowy certyfikat BREEAM In-Use przyznawany proekologicznym obiektom, które stawiają na rozwiązania komfortowe dla użytkowników oraz spełniające najwyższe wymogi efektywności energetycznej.

Znakomity dojazd

Jednym z ważniejszych powodów, dla których mieszkańcy Torunia i okolic tak chętnie zaglądają do Centrum Nowe Bielawy, jest wyjątkowo korzystne zlokalizowanie obiektu. Toruńskie centrum handlowe mieści się przy ulicy Olsztyńskiej 8, dokładnie w połowie drogi między trzema dużymi osiedlami: Bielawami, Rubinkowem i Na Skarpie.

Dojazd jest bardzo komfortowy, zarówno jeśli wybierzemy ulicę Olsztyńską, jak i Szosę Lubicką, główną arterię Torunia. W pobliżu przebiega też autostrada A1, co pozwala szybko i wygodnie dojechać do tej galerii handlowej w Toruniu mieszkańcom okolicznych gmin.

Kolejnym argumentem, który ma szczególnie duże znaczenie dla zmotoryzowanych klientów, jest bardzo wygodny parking na 1250 samochodów. Oczywiście zostawienie auta pod galerią jest całkowicie bezpłatne. To świetna wiadomość zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, które muszą korzystać z własnego samochodu, by móc komfortowo udać się na zakupy.

Nie ma również problemu z tym, aby dojechać do Centrum Nowe Bielawy innym środkiem transportu – zarówno komunikacją publiczną, jak i np. własnym rowerem. Dodajmy, że dojazd do tej galerii handlowej w Toruniu ze ścisłego, zabytkowego centrum miasta zajmuje nie więcej niż kwadrans, i to w godzinach szczytu.

Centrum handlowe w Toruniu z prawdziwego zdarzenia

Od centrum handlowego oczekujemy przede wszystkim tego, aby móc zrobić w nim wszystkie potrzebne zakupy, bez konieczności jeżdżenia z jednego miejsca do drugiego. Centrum Nowe Bielawy zdecydowanie odpowiada na tę potrzebę. Prezentowana galeria handlowa w Toruniu oferuje ponad 70 sklepów, restauracji i punktów usługowych zlokalizowanych na 25 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni. Można tutaj zrobić zakupy spożywcze, odzieżowe, wyposażyć dom, kupić nowy sprzęt czy zjeść pyszny obiad z całą rodziną.

Lista najemców powierzchni handlowej jest imponująca i obejmuje między innymi:

Są to bardzo lubiane marki ( https://www.nowe-bielawy.pl/sklepy/ ), budzące zaufanie wśród kupujących, co też przekłada się na dużą liczbę klientów odwiedzających Centrum Nowe Bielawy. Pomimo tego w galerii nie ma uciążliwego tłoku i nawet w weekendy czy popołudniami na parkingu nie tworzą się korki. To duży plus tego miejsca.

Galeria handlowa w Toruniu przyjazna rodzinom z dziećmi

Nieprzypadkowo Centrum Nowe Bielawy cieszy się tak dużą popularnością wśród rodzin. Ta galeria w Toruniu została w dużej mierze zaprojektowana właśnie z myślą o komforcie najmłodszych gości. Wewnątrz obiektu po modernizacji znalazło się miejsce na efektowny plac zabaw – to świetna sprawa dla dzieci znudzonych długim chodzeniem po sklepach. Dzięki temu rodzice wiedzą, że mogą zrobić sobie i swoim dzieciom przerwę, aby pociechy naładowały baterie przed dalszym etapem shoppingu.

Ponadto w centrum regularnie organizowane są różnego rodzaju wydarzenia dla całych rodzin, w tym pokazy, akcje specjalne, spotkania autorskie, imprezy okolicznościowe (na Mikołajki, Dzień Dziecka itd.). Gdy dodamy do tego bogatą ofertę gastronomiczną, z jedną z najpopularniejszych w Toruniu restauracji KFC, to zyskamy obraz galerii handlowej idealnie odpowiadającej na potrzeby rodzin.