Colliers International poszerza swoje usługi o doradztwo prawne

Jankowska Blank Małgorzata_Colliers
Małgorzata Jankowska-Blank, dyrektor Działu Prawnego w Colliers International

Firma doradcza Colliers International wzbogaca ofertę biznesową działów Zarządzania Nieruchomościami, Powierzchni Handlowych oraz Powierzchni Biurowych o doradztwo prawne.

Do tej pory najemcy i właściciele budynków mogli liczyć na pełne wsparcie z zakresu doradztwa transakcyjnego, tworzenia i negocjowania umów, zarządzania nieruchomościami, wdrażania nowych technologii oraz marketingu nieruchomości. W obliczu pandemii koronawirusa Colliers zaoferował klientom z sektora handlowego, biurowego oraz zarządzania nieruchomościami również doradztwo prawne w zakresie nieruchomości. Obejmuje ono: pełne doradztwo transakcyjne, tworzenie, zmiany i negocjowanie umów, doradztwo w zakresie różnych projektów dedykowanych nieruchomościom, takich jak projekty deweloperskie i budowlane oraz prawne zarządzanie projektami.

– Korzystamy nie tylko z wiedzy naszego zespołu prawnego, ale także bezpośrednio współpracujemy ze wszystkimi działami usług biznesowych Colliers. Dlatego też nie jesteśmy tylko prawnikami, ale partnerami prowadzącymi projekty klienta holistycznie i kompleksowo. Nasz zespół reaguje szybko i skutecznie, aby pomóc w znalezieniu efektywnego rozwiązania, które pozwoli firmie skoncentrować się na celach biznesowych, a nie tymczasowych problemach prawych – mówi adw. Małgorzata Jankowska-Blank, dyrektor Działu Prawnego w Colliers International.

Rozwiązanie „all-in-one” daje klientom wszystko w tym samym czasie w jednym miejscu –płynny, efektywny proces i sprawną komunikację oraz, co w czasie kryzysu najważniejsze, umożliwia też optymalizację kosztów usług prawnych.

W dobie kryzysu związanego z wybuchem pandemii COVID-19 potrzeby naszych klientów ewoluowały. Rozumiejąc ich trudną sytuację, rozszerzyliśmy ofertę doradczą o porady prawne w pełni zintegrowane z usługami biznesowymi Colliers. Dysponując najlepszymi ekspertami z branży nieruchomości komercyjnych, łączymy teorię i praktykę, aby przygotowywać indywidualne strategie, dostosowane do konkretnych potrzeb każdego klienta mówi Monika Rajska-Wolińska, partner zarządzająca Colliers International w Polsce.