Envelo: neokartka z siatkarskich Mistrzostw Świata

0

Platforma Envelo, marka internetowych usług pocztowych, towarzyszy kibicom podczas Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyzn. W katowickim Spodku mogą oni bezpłatnie wysłać neokartkę prosto z meczu. Wystarczy, że odwiedzą stoisko Envelo i skorzystają z aplikacji mobilnej.

Neokartkę, czyli kartkę nadawaną online i doręczaną w wersji drukowanej, kibice siatkówki mogą wysłać wprost z meczów dzięki aplikacji mobilnej Envelo. W Katowicach na specjalnym stanowisku Envelo i Poczty Polskiej w Spodku do ich dyspozycji są tablety z aplikacją i pakiet bezpłatnych neokartek. Cieszą się dużym zainteresowaniem kibiców, a okazji do ich wysyłania nie zabraknie – stoisko będzie czynne do 21 września w dni meczów rozgrywanych w Katowicach.

Kibicuj siatkarzom z aplikacją Envelo

Neokartka spersonalizowana pozwala kibicom siatkówki utrwalić emocje rozgrywek. Można ją łatwo i szybko wysłać za pomocą smartfona lub tabletu.

Mobilny kreator dostępny w aplikacji umożliwia ozdobienie neokartki własnym zdjęciem, np. z meczu Mistrzostw Świata w Siatkówce. Ponad 20 różnych szablonów umożliwia także stworzenie kolażu z nawet sześciu fotografii. W aplikacji można poddać je edycji, m.in. poprawić kontrast i jasność, nałożyć kolorowe filtry czy obrócić grafikę o dowolny kąt. Na każdej fotografii można dodać zagrzewającą do kibicowania dedykację, a także modyfikować jej wielkość oraz krój i kolor czcionki.

W aplikacji dostępne są także funkcje ułatwiające korzystanie z tradycyjnych usług pocztowych. Opcja „Zamów kuriera” umożliwia nadanie paczki Pocztexem. Status doręczenia można zaś sprawdzić dzięki opcji „Śledź przesyłkę”. Wyszukiwarka pomoże zlokalizować najbliższą placówkę pocztową według wybranych kryteriów, np. godziny otwarcia, przyjazna e-commerce czy udogodnienia dla niepełnosprawnych. Wskaże też skrzynkę na listy i podpowie kod pocztowy dla wskazanego adresu.

Aplikacja Envelo dostępna jest w sklepach Google Play, AppStore i Windows Phone.

Więcej niż neokartka

Envelo to także platforma internetowa dostępna pod adresem www.envelo.pl. Jednym z jej najpopularniejszych produktów, poza neokartką, jest neoznaczek. To znaczek pocztowy do samodzielnego wydruku w domu lub biurze, który można ozdobić własną grafiką. Z platformy można wysłać także neolist, czyli list nadawany online, a doręczany w formie drukowanej przez listonosza. Neoznaczek i neolist dostępne są w wersji ekonomicznej i priorytetowej.

Czytaj również:  Branża cyfrowa z państw regionu Trójmorza przeciwna unijnej reformie praw autorskich nazywanej ACTA2. Apeluje do rządów o zablokowanie prac nad nią

Platforma Envelo oferuje również usługi biznesowe – neofakturę i neorachunki. Pierwsza skierowana jest do wystawców faktur. Umożliwia wysłanie online wszystkich faktur, zarówno elektronicznych, jak i papierowych. Forma dostarczenia dokumentu zależna jest od preferencji odbiorcy. Tradycyjne faktury są automatycznie drukowane i kopertowane, a następnie doręczane adresatowi przez listonosza. Elektroniczne trafiają zaś do skrzynki Neorachunki – specjalnej przestrzeni na platformie Envelo. Adresat ma do nich swobodny dostęp przez całą dobę z dowolnego miejsca na świecie. Okres ich archiwizacji wynosi 6 lat.

Platforma Envelo nieustannie realizuje strategię rozwoju i pracuje nad nowymi e-usługami pocztowymi.