Gdzie bije serce nowoczesnej sprzedaży? Poznaj agendę National Sales Congress 2020

  National Sales Congress 2020 (1)

  Jeden dzień, jedno miejsce i wiele możliwości – a to wszystko już 2 kwietnia 2020 r. na PGE Narodowym w Warszawie. Wydarzenie National Sales Congres po raz czwarty stanie się miejscem spotkań praktyków sprzedaży i zarządzania, skupiając łącznie ponad 700 uczestników. Dewizą NSC jest wysoki poziom merytoryczny i ogromna dawka inspiracji. Całość dedykowana dyrektorom, managerom i specjalistom sprzedaży, świadomych konieczności ciągłego rozwoju oraz nastawionych na sukces zawodowy.

  National Sales Congress 2020 (1) National Sales Congress 2020 (2) National Sales Congress 2020 (3)Fundamentem NSC są przede wszystkim wysoce merytoryczne wystąpienia uznanych praktyków i doświadczonych specjalistów, w treściwych i skonkretyzowanych prelekcjach biznesowych. Całość zostanie uzupełniona dużym zastrzykiem motywacji od wybitnych mówców i mistrzów sportu. Kogo tym razem spotkacie na PGE Narodowym?

  Kongres odbywa się w podziale na dwie ścieżki przewodnie (sprzedaż i zarządzanie) oraz części wspólne jak motywacja oraz debata NSC Best Practices. W bloku motywacji wystąpią: Jakub B. Bączek – złoty medalista Mistrzostw Świata jako trener mentalny kadry narodowej siatkarzy Stephana Antigi oraz Tomasz Michniewicz– lider wypraw i ekspedycji do dżungli i na pustynie, autor szkoleń z działania w stresie, a także uznany reportażysta.

  Kongres sprzedażowy –  składający się z 7 tematów z zakresu budowania skutecznej argumentacji, social sellingu (LinkedIn), nowych technologii i trendów w sprzedaży.  Usłyszymy między innymi Nikolaya Kirova – wykładowcę na studiach MBA, doradcę w zakresie negocjacji, budowania relacji w biznesie i rozwoju, Krzysztofa Sarneckiego – przedsiębiorcę, konsultanta strategicznego i zawodowego negocjatora czy Barbarę Piasek – seryjnego przedsiębiorcę z 10 letnim doświadczeniem korporacyjnym.

  Kolejną ścieżkę National Sales Congress stanowić będzie Kongres Managerów – program poświęcony zarządzaniu zespołami handlowymi, budowaniu efektywnych sił sprzedaży, trendów w zarządzaniu oraz KPI  w finansowej ocenie efektywności strategii sprzedażowych. W gronie prelegentów pojawią się doświadczeni praktycy, m. in. Andrzej Borczyk – obecnie Dyrektor HR w randze Członka Zarządu w Grupie Żywiec S.A., który od ponad 20 lat pracuje w kluczowych globalnych organizacjach na rynku Polskim i CEE, Adam Bernacki – międzynarodowy konsultant z zakresu zwiększania efektywności zakupowej i Radosław Żemło – posiadający 15 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami sprzedażowym, wieloletni Dyrektor Sprzedaży w Grupie Pracuj, właściciel Leadership Academy.

  Uzupełnieniem wydarzenia będzie debata NSC Best Practices, wieńcząca program przeznaczony dla charyzmatycznych managerów i dyrektorów sprzedaży oraz właścicieli firm, którzy pełnią swoje funkcje z wyjątkowym zaangażowaniem tworząc strukturę opartą na efektywności. Debata poruszy m.in. kwestie takie jak trendy i innowacje w sprzedaży – sprzedaży w firmach 4.0, wpływu technologii na sprzedaż, współpraca między działami marketingu i sprzedaży.

  National Sales Congress to także możliwość przetestowania w praktyce zasady „6 stopni oddalenia” dzięki moderowanej strefie networkinowej. Tym razem nad nawiązywaniem nowych relacji biznesowych będą czuwali praktycy z kilkunastoletnim doświadczeniem w budowaniu sukcesu biznesowego właśnie poprzez rekomendację. Będą nimi Artur Stójka i Biznes Klub Polska.

  Udział w Kongresie będzie potwierdzony certyfikatem poświadczonym przez Partnerów Merytorycznych wydarzenia: Koźmiński Executive Business School – lidera programów MBA w Polsce, Kirov Strategic Negotiators – wiodącą w Polsce firmę szkoleniowo-konsultingową specjalizującą się w programach rozwoju umiejętności miękkich i strategicznych, a także Quest Change Managers – zespołu konsultantów, którzy pomagają firmom w osiąganiu coraz lepszych rezultatów i w dynamicznym rozwoju.

  Harmonogram i szczegółowy opis wydarzenia dostępny na stronie Organizatora: www.nationalsales.pl/kongres-nsc-program