Maciej Kamiński dyrektorem ds. zarządzania nieruchomościami w Globalworth Poland

Maciej Kamiński, Dyrektor ds. Zarządzania Nieruchomościami w Globalworth Poland
Maciej Kamiński, Dyrektor ds. Zarządzania Nieruchomościami w Globalworth Poland

Maciej Kamiński od października kieruje pracą zespołu zarządców budynków z portfela Globalworth. Dodatkowo objął on również funkcję członka zarządu w spółce GPRE Property Management Sp. z o.o. i będzie odpowiedzialny za dalsze wdrażanie strategii związanej z zarządzaniem właścicielskim w polskim portfolio nieruchomości Globalworth.

Model zarządzania właścicielskiego pozwala nam być bliżej firm, które działają w naszych budynkach, a bezpośredni kontakt z najemcami to fundament filozofii Globalworth. Długofalowe zarządzanie tak dużym portfelem nieruchomości wymaga jednak odpowiednio dobranej strategii, właściwego doboru narzędzi oraz przemyślanych działań marketingowych. Siłą Globalworth jest zespół świetnych specjalistów z dużym doświadczeniem obszarze property management, co pozwoli nam sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających najemców. – Maciej Kamiński, Dyrektor ds. Zarządzania Nieruchomościami w Globalworth Poland

Aktualnie Globalworth przejął w zarządzanie właścicielskie prawie 80% swojego polskiego portfolio, w tym Lumen i Skylight, Spektrum Tower i Halę Koszyki w Warszawie, West Gate, West Link, Retro Office House i Renomę we Wrocławiu, a także Tryton Business House w Gdańsku.

Od momentu wejścia na polski rynek sukcesywnie przejmujemy w zarządzanie właścicielskie swoje nieruchomości, co jest jednym ze strategicznych celów biznesowych firmy. Dziś obejmuje ono większość naszego portfela, dlatego odpowiednia strategia zarządcza i podejmowanie działań dopasowanych do potrzeb danego obiektu i jego użytkowników są dla nas niezwykle ważne. Wierzę, że sukcesy i bogate doświadczenie Macieja pozwolą nam budować długofalowe i silne relacje z naszymi najemcami. – Dimitris Raptis, Zastępca Dyrektora Generalnego oraz Dyrektor ds. Inwestycji w Globalworth, Dyrektor Generalny Globalworth Poland

Maciej Kamiński od ponad 15 lat związany jest zawodowo z zarządzaniem budynkami komercyjnymi. W latach 2003 – 2014 pełnił funkcję Facility oraz Property Managera obiektów biurowych. W 2014 roku objął funkcję szefa 20-osobowego zespołu zarządzającego łączną powierzchnią ponad 350 000 mkw. (Kraków, Wrocław, Warszawa). Od 2017 roku sprawował funkcję wiceprezesa Buma Service sp. z o.o. i był odpowiedzialny za bieżące funkcjonowanie spółki.