Notowania i handel TRX (TRON) na BitBay

forex giełda

BitBay ogłosił dodanie waluty TRON oraz chińskiej wersji językowej. Od czerwca BitBay dodał aż dziesięć nowych monet, wydał tryb BitBay PRO oraz kantor FIAT. Teraz użytkownicy mogą również handlować TRX w parach z Bitcoinem, dolarem amerykańskim, polskim złotym i euro.

„BitBay to jedna z największych giełd cyfrowych aktywów w Europie. Notowanie TRX na BitBay to kolejny kamień milowy dla nas, znaczący krok TRONa na rynku europejskim. Wierzymy, że współpraca między nami zapewni użytkownikom więcej kanałów zakupów, bezpieczniejszych i wygodniejszych. Będzie to współpraca, dzięki której wszyscy wygrywają. „- mówi Justin Sun, założyciel i CEO TRON.

„TRON to ambitny projekt. Nie mamy wątpliwości, że jego protokół jest jednym z największych systemów operacyjnych na świecie, opartym na sieci blockchain. Z dumą dodajemy TRX na BitBay i przedstawiamy go naszym użytkownikom. Mamy nadzieję, że konkurs dla traderów jeszcze bardziej zwróci uwagę na TRONa „- podsumowuje Patryk Kadlec, Wiceprezes, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu platformy BitBay.

TRON przeszedł istotną zmianę 31 maja 2018 roku. Uruchomiono wówczas sieć główną, własną blockchain blokadę, więc TRON stał się pełnoprawną kryptowalutą i nie jest już tokenem opartym na standardach ETH i ERC20. Odkopanie bloku TRX zajmuje 15 sekund, a wydajność sieci pozwala na wykonanie 2 000 transakcji na sekundę!

Całkowita kapitalizacja rynkowa kryptowaluty TRON (TRX) wynosi 1,926 miliarda USD, co czyni ją 13-tą kryptowalutą w światowym rankingu. Całodobowy wolumen przekracza 105 milionów USD, a obecna średnia cena rynkowa TRX wynosi 0,019 USD. Najbardziej imponującym faktem dotyczącym TRX jest stosunek TPS (transakcje na sekundę). Podczas gdy Bitcoin ma 3-6 TPS, Ethereum ma około 25 TPS, Tron osiągnął poziom ponad 2000 TPS, co czyni go jedną z najszybszych kryptowalut opartych na własnym blockchainie.