Pinsy – metalowe znaczki, które pomogą wyeksponować Twoją firmę

0

pinsy_metalowe_na_zamowienieJak subtelnie, ale i elegancko, a jednocześnie niewielkim kosztem wyeksponować swoją firmę na uroczystych spotkaniach, imprezach czy targach? Doskonałym pomysłem są pinsy metalowe na zamówienie, które produkuje firma MCC Medale.

Pinsy to od lat świetne gadżety nie tylko dla kolekcjonerów, ale coraz częściej stają się wizytówką każdej z firm. Z reguły mają dość prosty, ale konkretny wzór. Może to być logotyp firmy, jej wyjątkowy czy flagowy produkt lub po prostu nazwa. Chodzi przede wszystkim o wyeksponowanie najważniejszych elementów promocyjnych firmy, które zostaną nie tylko w miarę szybko zauważone, ale zapadną też w pamięć potencjalnym partnerom czy kontrahentom.

Niejednokrotnie pinsy metalowe na zamówienie można zobaczyć na marynarkach właścicieli i pracowników największych firm niemal z każdej branży: farmaceutycznej, budowlanej, samochodowej, klubów i federacji sportowych. Dobrze wykonany element podkreśla siłę marki, ale również stanowi element biżuterii. To subtelne, ale jednocześnie gustowne podkreślenie przynależności do danej firmy czy grupy, która świetnie wpływa na jej wizerunek i prestiż.

Pinsy metalowe na zamówienie nie muszą jednak stanowić jedynie celu reprezentacyjnego, ale również mogą służyć jako mały podarunek od firmy dla klienta. Dzisiejsza technologia, którą wykorzystuje firma MCC Medale, pozwala na stworzenie oryginalnego znaczka, który w przyszłości może nabrać ogromnej wartości. Wciąż nie brakuje kolekcjonerów, którzy zbierają pinsy. Najczęściej są to wpinki sportowe, gamingowe, motoryzacyjne, ale pomysłowość na kolejne tematy kolekcji dla pasjonatów nie ma końca.

pinsy_mcc_medale (1)

Przypinki – pamiątka dla pracowników

Pinsy metalowe na zamówienie to też doskonała forma odznaczenia ważnych osób w danej firmie. Przypinka, która może zostać wręczona w eleganckim etui lub ze specjalną drukowaną kartą do pinsów, będzie stanowiła pamiątkę na lata. To świetnie rozwiązanie między innymi w przypadku jubileuszów.

Firma MCC Medale zajmuje się produkcją pinsów metalowych na zamówienie najwyższej jakości. Przez lata działalności wypracowała sobie ogromną renomę – na tyle dużą, że jest uważana za jednego z największych producentów przypinek reklamowych w Polsce. Wszystko dzięki używaniu najlepszych komponentów i ręcznej technice produkcji.

MCC Medale potrafi wyprodukować pinsy metalowe na zamówienie w dowolnym kształcie, wielkości i kolorze. Każde zamówienie jest indywidualnie omawiane z klientem. Pracownicy firmy chętnie pomogą też stworzyć odpowiednią ofertę, a nawet projekt, który zostanie przygotowany przez doświadczonych grafików od podstaw.

Pinsy metalowe na zamówienie mogą mieć różny wymiar. Klasyczne wpinki to dobre rozwiązanie dla promocji firmy w przypadku wpięcia w klapę marynarki. MCC Medale oferuje również przypinki emaliowane, po które często sięgają firmy z kolorowymi logotypami. Dzięki specjalnym emaliom, którymi wpinki są wypełniane ręcznie, pinsy metalowe na zamówienie zyskają kolory. To szczególnie dobrze sprawdzi się w branżowych targach, eventach czy szkoleniach. Bardzo popularne są też przypinki z wklejką 3D. To z kolei rozwiązanie polecane firmom, którym zależy na małych, szczegółowych elementach lub informacjach, które będą niemożliwe do zrealizowania w odlewie.

W przypadku chęci wyprodukowania pinsów metalowych na zamówienie w ozdobnym etui lub z drukowaną kartą, należy wcześniej powiadomić pracowników MCC Medale, którzy chętnie doradzą lub pomogą w zaprojektowaniu najbardziej korzystnego rozwiązania.

Pinsy metalowe na zamówienie to doskonała, ale przede wszystkim niedroga forma promocji firmy. Ostateczny koszt zależy od rodzaju wpinki, a także wielkości całego zamówienia. Pracownicy MCC Medale indywidualnie podchodzą do każdego klienta i z pewnością przygotują jak najbardziej korzystną formę zamówienia.

Więcej informacji na temat pinsów metalowych na zamówienie można znaleźć na stronie internetowej firmy MCC Medale.