5. Forum Nowoczesnego Controllingu już 25–26 października w Warszawie

0
FNC_V_logo_poziom

Nowoczesny controlling to przede wszystkim wielkie wyzwania, nowe inspiracje i szereg skutecznych rozwiązań. Dlatego od controllera oczekuje się dzisiaj gotowości do śledzenia zmian i odpowiadania na potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku. Z tej okazji zapraszamy na spotkanie, które wprowadzi Państwa w najważniejsze aktualności i problemy controllingu.

FNC_V_baner_finalForum Nowoczesnego Controllingu odbędzie się w Warszawie w dniach 2526 października. Konferencja jest doskonałą okazją do rozwijania wiedzy controllingowej, poznawania przydatnych narzędzi i budowania kontaktów biznesowych. Każdy z uczestników konferencji zyska niepowtarzalną okazję, żeby spojrzeć z zewnątrz na swoją role w firmie, poddać analizie wyzwania, jakie są przed nim stawiane oraz odnieść się do popularnych, choć nie zawsze dobrze mu znanych metod i narzędzi.

W ramach Forum odbędą się cztery bloki tematyczne. Konferencję rozpocznie panel dotyczący znaczenia controllingu w obliczu transformacji. Prelegenci wraz z uczestnikami zastanowią się, czy praca finansistów zostanie kiedyś zastąpiona przez roboty i czym różni się metoda Agile (Lean) od tradycyjnych metod zarządzania. Ponadto, szczegółowo i na przykładach zostaną omówione typowe błędy stosowania metodyk agile/lean.

Garść inspiracji związanych z kulturą organizacji i działalnością Kaizen poznają Państwo w trakcie wystąpień w ramach drugiego panelu. W jego trakcie omówione zostaną możliwości w zakresie spójnego połączenia rachunkowości zarządczej z usprawnieniami procesów, a także dowiedzą się Państwo, jak włączyć wszystkich pracowników w działania bezpośrednio przekładające się na podniesienie rentowności firmy.

Trzeci panel skoncentrowany został wokół wyzwań controllingu wpływających na rozwijanie biznesu. Nowoczesne zasady zarządzania a klasyczne praktyki budżetowe, przyszła rola controllera w procesie digitalizacji oraz technologie SaaS i Big Data to tylko niektóre z tematów przygotowanych dla uczestników.

Panel czwarty poświęcony został informacji zarządczej i roli controllera w raportowaniu informacji z różnych obszarów przedsiębiorstwa. Szczegółowe omówienie raportowania i odniesień do najważniejszych prezentacji informacji zarządczej według International Bussines Communication Standards pomogą Państwu jeszcze lepiej odnaleźć się w świecie przedsiębiorstwa. W trakcie tego panelu dowiedzą się też Państwo, jak przygotować przejrzyste i kompleksowe raporty, a jednocześnie skupić uwagę decydentów na najważniejszych kwestiach.

Czytaj również:  Konferencja „IT w Ubezpieczeniach" już 3-go marca 2020 r.

Chociaż nie da się jednoznacznie określić, co jest dzisiaj w controllingu najważniejsze, trudno nie zgodzić się jednak, ze wysokiej jakości informacja zarządcza to priorytet. Forum Nowoczesnego Controllingu umożliwi Państwu merytoryczną dyskusję i zebranie rzetelnych danych, dzięki którym podejmowanie trafnych decyzji oraz osiąganie sukcesów stanie się łatwiejsze. Zapraszamy do udziału!

Formularz rejestracji i szczegółowy program konferencji znajdą Państwo na stronie www.forumcontrollingu.explanator.pl.