Bit Evil ogłasza emisję akcji i pozyskanie finansowania na dalszy rozwój oraz globalną ekspansję

0

Bit Evil, innowacyjna spółka technologiczna, która specjalizuje się w marketingu internetowym nie zwalnia tempa rozwoju. Po niezwykle udanym debiucie na rynku NewConnect w lipcu br., który wzmocnił pozycję firmy, spółka zarządzana przez Marię Belkę ogłasza emisję akcji zwykłych na okaziciela serii E w ramach subskrypcji zamkniętej. Emisja akcji jest realizacją strategii globalnego rozwoju spółki. Jej celem jest sfinansowanie rozbudowy dynamicznie rozwijających się kluczowych produktów firmy – platform EraCoin, pierwszej polskiej kryptowaluty oraz BrandSabbath, platformy do realizacji kampanii z influencerami, co
z kolei pozwoli wprowadzić te produkty na światowe rynki. Maria Belka, która stoi za sterami Bit Evil zapowiada zwiększenie funkcjonalności flagowych platform, konkurencyjności i zyskowności firmy, a już wkrótce wejście na rynki zagraniczne z nowatorskimi produktami.

Bit Evil zarządzana przez Marię Belkę po dwóch latach działalności zadebiutowała z sukcesem na rynku NewConnect w lipcu br. Do obrotu wprowadzonych zostało łącznie 1 340 000 akcji przy kursie odniesienia ustalonym na poziomie 1,75 zł. Na zamknięcie drugiego dnia notowania cena transakcyjna osiągnęła poziom 5,58 zł, co oznaczało wycenę całej Spółki na poziomie ok. 7,47 mln zł. Spółka charakteryzuje się wysoką płynnością obrotu. W okresie od dnia pierwszego notowania do 06.12.2017 r. łączny obrót akcjami Spółki wyniósł 6,8 mln sztuk akcji. Kurs zamknięcia z dnia 05.12.2017 r. wyniósł 4,24 zł.

Bit Evil, która specjalizuje się w marketingu internetowym, a także w tworzeniu nowatorskich rozwiązań informatycznych, takich jak alternatywne platformy marketingowe i sprzedażowe, konsekwentnie realizuje strategię rozwoju. Ogłoszona właśnie emisja akcji firmy ma na celu rozbudowę funkcjonalności kluczowych platform firmy – Brand Sabbath oraz EraCoin. BrandSabbath jest pierwszą siecią współpracy dla blogerów i vlogerów umożliwiająca zamianę ich potencjału marketingowego na realne pieniądze. Działania blogerów są mierzone przez kody śledzenia, a następnie przeliczane na zarobki, które w czasie rzeczywistym trafiają do ich wirtualnych portfeli. EraCoin zaś jest pierwszą polską kryptowalutą, dostępną dla wszystkich posiadaczy smartfona.

Czytaj również:  SferaNET S.A. ma list intencyjny z inwestorem branżowym
Maria Belka, CEO Bit Evil
Maria Belka, CEO Bit Evil