BNP Paribas Real Estate Poland wzmacnia Dział Rynków Kapitałowych

Piotr Krawczyński
Piotr Krawczyński
Piotr Krawczyński
Piotr Krawczyński

Na początku marca do zespołu BNP Paribas Real Estate Poland dołączył Piotr Krawczyński, obejmując stanowisko Head of Capital Markets CEE. Odpowiedzialny jest m.in. za pozyskiwanie nowych klientów oraz koordynowanie transakcji sprzedaży/kupna nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej. Zakres jego obowiązków obejmować będzie również doradztwo w obszarze finansowania inwestycji w nieruchomościach.

Mateusz Skubiszewski
Mateusz Skubiszewski

Zastępcą Piotra został Mateusz Skubiszewski, obejmując stanowisko Deputy Head of Capital Markets CEE. Mateusz Skubiszewski posiada ponad 20 lat doświadczenia w pracy na kluczowych stanowiskach w instytucjach finansowych oraz spółkach z sektora nieruchomości, w tym pięć lat w ramach BNP Paribas Real Estate Poland. Zanim dołączył do spółki pracował m.in. w Grupie ING, Grupie mBank (dawniej BRE Bank), a także w LHI Group. Jest absolwentem European University Viadrina Frankfurt. Ukończył również Academy of Strategic Leadership organizowaną przez Canadian Management Institute, a także uczestniczył w studium doktoranckim Akademii Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego.

Anna Baran
Anna Baran

Wraz z początkiem roku stanowisko Head of Residential w dziale Rynków Kapitałowych objęła Anna Baran. Anna dołączyła do firmy BNP Paribas Real Estate na początku roku 2016 i pracowała w Dziale Wycen na stanowisku Zastępcy Dyrektora. Anna Baran posiada ponad 17 letnie doświadczenie w pracy w sektorze rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Wcześniej pracowała między innymi w firmach Knight Frank oraz Savills. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, jest również absolwentką studiów podyplomowych z zakresu wycen nieruchomości na Politechnice Warszawskiej oraz College of Estate Management University of Reading. Od 2013 roku jest członkiem Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców Majątkowych (The Royal Insititution of Chartered Surveyors).

Karolina Wojciechowska oraz Elodie Lamelot otrzymały promocję na stanowisko Starszego Konsultanta. Karolina Wojciechowska związana jest z BNP Paribas Real Estate Poland od 2016 roku. Odpowiedzialna jest przede wszystkim za sektor handlowy. Doświadczenie zdobywała w Colliers International oraz EY. Ukończyła Politechnikę Warszawską.

Elodie Lamelot również pracuje w BNP Paribas Real Estate Poland od 2016 roku. Wcześniej zajmowała stanowiska Financial Analyst oraz Investment Consultant. Elodie swoje doświadczenie zdobywała między innymi w AXA Investment Managers, Foncière des Régions (Covivio) czy banku BNP Paribas.

Jarosław Piejak
Jarosław Piejak

Do działu Rynków Kapitałowych BNP Paribas Real Estate Poland dołączył też w ostatnich tygodniach Jarosław Piejak, na stanowisku Konsultanta. Jarosław zdobywał doświadczenie w Apleona GVA Poland oraz Colliers International. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej. Zespół wzmocniła również Katarzyna Klepacka, która zajmuje stanowisko Młodszego Konsultanta.

Katarzyna Klepacka
Katarzyna Klepacka

Dział rynków kapitałowych w Europie Środkowo-Wschodniej świadczy usługi z zakresu doradztwa transakcyjnego obejmującego kupno i sprzedaż nieruchomości, jak również portfeli nieruchomości, a także w obszarze restrukturyzacji instytucjonalnej oraz przy aranżowaniu finansowania projektów inwestycyjnych.