ManpowerGroup pod nowym adresem

0

Wraz z początkiem sierpnia firma doradztwa personalnego ManpowerGroup, zmieniła swoją główną siedzibę w Polsce. Nową lokalizacją został nowoczesny biurowiec Proximo, mieszczący się przy ulicy Prostej 68 w Warszawie, w którym ManpowerGroup zajęło całą powierzchnię 12., najwyższego piętra.

Oprócz siedziby głównej działają tam również biura poszczególnych marek firmy. Ich portfolio tworzą: Manpower, zajmująca się rekrutacją stałą oraz tymczasową, Experis, adresowana do specjalistów i menadżerów, a także ManpowerGroup Solutions, dedykowana obszarowi outsourcingu pracowników. Dzięki takiemu podziałowi usług przedsiębiorstwo wspiera swoich odbiorców w każdym, powiązanym z rynkiem pracy, aspekcie.

W tym roku obchodzimy 15-lecie obecności ManpowerGroup w Polsce, – mówi Iwona Janas, Dyrektor Generalna ManpowerGroup. – Ewoluując wraz z sytuacją w naszym kraju, urośliśmy do rangi jednej z wiodących firm, jakie działają w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy. Pośród naszych klientów znajdują się obecnie najwięksi gracze z poszczególnych sektorów rynku, których wspieramy w kompleksowy sposób. To zobowiązuje. Zmiana naszej głównej lokalizacji podyktowana jest prężnym rozwojem, a także chęcią podkreślenia pozycji, jaką zajmujemy w naszej branży. Zależało nam również, by nowe biuro było dopasowane do oczekiwań naszych klientów oraz kandydatów. Wybierając go zwracaliśmy więc uwagę na dogodną lokalizację, wysoki standard powierzchni i ekologiczne rozwiązania w budynku, który idealnie wpisał się w nasze oczekiwania. Nowoczesność biurowca podkreśla ciągłą ewolucję naszej organizacji, a wysoki standard i aranżacja biura wpisują się w wizerunek firmy dynamicznej, elastycznej oraz otwartej na swoich odbiorców. Wierzymy, że będzie to dla nas doskonałe miejsce pracy na najbliższe lata, – dodaje Iwona Janas.

Dzięki doskonałemu połączeniu tras komunikacyjnych, lokalizacja umożliwia dobry dojazd z każdego punktu w stolicy, uwzględniając dworce oraz lotniska. To teren sąsiadujący ze stacją metra „Rondo Daszyńskiego”, liniami tramwajowymi oraz autobusowymi. Bliskość ścieżek rowerowych umożliwia również bezpieczny dojazd do pracy jednośladem. Proximo to budynek niezwykle przyjazny dla jego użytkowników, który został zaprojektowany zgodnie z najnowocześniejszymi normami. Świadczy o tym międzynarodowy certyfikat ekologiczny BREEAM, na poziomie „very good”.

Czytaj również:  Raport ManpowerGroup: Optymizm polskich pracodawców największy od 8 lat