Modowe Święta polskich projektantów – Cannes Shopping Festival

rp_cannes-video-small-350×275.jpg

Od 18 do 21 kwietnia Cannes stanie się światową stolicą mody. W tych dniach odbędzie się XI edycja Cannes Shopping Festival.

W tym roku kilku polskich projektantów weźmie udział w pokazach, które odbędą się 21-go kwietnia (poniedziałek wielkanocny) w słynnym Palais des Festivals. To historyczny moment na który tak długo czekaliśmy i do którego wszystkie firmy i wszyscy projektanci, którzy liczą się na polskiej scenie modowej długo się przygotowywali.

Zaproszenie polskich projektantów to dowód, że moda w Polsce się rozwija i ma się dobrze. To również dowód na to, że mamy zdolnych projektantów i duży popyt na niszowe marki.

Na tegorocznym wydarzeniu pojawi się wiele znanych i obiecujących polskich marek tj.

antbag by ania – projektancka marka ekskluzywnych torebek, wykonywanych z najwyższej jakości włoskich skór. Produkty tej marki doceniło szereg zarówno polskich jak i zagranicznych gwiazd w tym: Serena Williams, Kelly Rowland, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Margaret, Kinga Rusin, Joanna Moro i wiele innych.

Sylwia Romaniuk – projektantka unikatowych sukni wieczorowych oraz sukni koktajlowych na każda okazję. W jej kreacjach pojawiają się między innymi takie gwiazdy jak: Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska.

Justyna Mariotti – marka specjalizująca się w wyrobach ze skór egzotycznych (pyton, anakonda czy aligator).

Dressi – kobiece kreacje wykonane z wygodnych tkanin docenione m.in. przez: Marinę Łuczenko, Monikę Mrozowską i Karinę Kunkiewicz.