Wspólny pokaz Ewy Minge i antbag by ania na Cannes Shopping Festival

0

Już za nieco ponad tydzień rozpocznie się wyjątkowe wydarzenie, na które czekają wielcy projektanci i wszyscy miłośnicy mody. W dniach od 18 do 21 kwietnia br. w słynnym Palais des Festivals odbędzie się XI edycja uznanego w świecie Cannes Shopping Festival.

Wspólny pokaz Ewy Minge i antbag by ania na Cannes Shopping Festival

W obszernym programie tego prestiżowego przedsięwzięcia, obejmującym pokazy mody, tematyczne wieczory i porady designerów, znajduje się wiele polskich akcentów. Jednym z nich będzie wspólny pokaz ekskluzywnych sukni zaprojektowanych przez Ewę Minge i najnowszych torebek marki antbag by ania. Projekt ten, w ramach tak renomowanego festiwalu, stanowi wyraz uznania dla ikony polskiej mody i wyróżnienie rozwijających się projektantów. Dzięki wspólnej prezentacji tych kolekcji będziemy mieli okazję zobaczyć kreacje Ewy Minge uzupełnione najnowszą kolekcją torebek antbag by ania.

Udział polskich designerów w tak znamienitym Cannes Shopping Festival potwierdza, że na dobre weszli oni już w skład światowej czołówki, a tworzona nad Wisłą moda z roku na rok staje się coraz bardziej konkurencyjna.

Czytaj również:  Ponad 150 tys. Polaków zapada co roku na nowotwory. Wciąż brakuje jednak kompleksowej opieki onkologicznej