Parawan reklamowy z logo firmy

0
parawan reklamowy

Niezależnie od tego, jakiego rodzaju usługi planujesz świadczyć podczas wakacji, wysokiej jakości parawan reklamowy z nadrukiem z pewnością ułatwi ci dotarcie do nowych klientów. Jest to świetna reklama, która oprócz tego, że poinformuje osoby postronne o twojej ofercie, to dodatkowo ma praktyczne zastosowanie.

  1. Dlaczego warto zamówić parawan plażowy z logo?
  2. Ile kosztuje parawan z nadrukiem?
  3. Pozostałe artykuły reklamowe przydatne na plaży

Inwestycja w porządny parawan posłuży ci przez wiele lat i zapewni świetną reklamę. Sprawdź więc, gdzie zlecić wykonanie takich materiałów, abyś był zadowolony z zakupu.

Dlaczego warto zamówić parawan plażowy z logo?

Wszystkie parawany produkowane są z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na doskonałą jakość. Materiał, na którym przygotowywane są nadruki to poliester o gramaturze 115 gr/m2. Dodatkowo są one obszywane specjalną żyłką, która charakteryzuje się wysoką elastycznością. Firma odpowiedzialna za produkcję parawanów gwarantuje krótkie terminy realizacji oraz atrakcyjne rabaty dla stałych klientów. Parawany są zakończone kijkami o długości 100 centymetrów. Mają one specjalnie zaostrzone końce, dzięki czemu łatwo rozstawisz je w dowolnym miejscu.

Ile kosztuje parawan z nadrukiem?

Ceny parawanów zaczynają się od niecałych 30 złotych, a kończą na 177 zł. Wszystko tak naprawdę zależy od ilości paneli, które składają się na gotowy parawan. Standardowo klienci wybierają rozwiązania składające się z od 4 do 6 paneli. Dzięki zastosowaniu indywidualnych grafik, każdy klient może zamówić parawan idealnie odpowiadający jego potrzebom. Zazwyczaj firmy decydują się na nadruki w jednym z trzech wariantów:

  • parawany z nadrukiem w formie napisu,
  • parawany reklamowe z logo firmy,
  • parawany ze zdjęciem dostarczonym przez klienta.

Pozostałe artykuły reklamowe przydatne na plaży

Nowoczesny parawan reklamowy cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów, którzy szukają taniej i skutecznej formy reklamy. Firma zajmująca się ich przygotowywaniem posiada w ofercie również wiele innych rozwiązań, dlatego warto od razu pomyśleć o pozostałych artykułach reklamowych. Dostępne są między innymi windery (specjalne flagi o ciekawym designie), leżaki, roll-upy, banery, rękawy lotnicze i inne rozwiązania wspierające działania marketingowe. Jeżeli nie wiesz, które z nich warto wykorzystać dla promowania marki, możesz skontaktować się z pracownikiem, który – wykorzystując wieloletnie doświadczenie w branży – wybierze odpowiednie artykuły reklamowe dla twojego biznesu.