Praca dla miłośników słodyczy!

praca

Czy praca może być słodka? Na to pytanie odpowiadamy: TAK. Właśnie taką oferuje agencja zatrudnienia Manpower, która prowadzi rekrutację pracowników dla firmy Mondelēz International, światowego lidera w branży przekąsek. Na chętnych czeka 300 miejsc pracy w 5 zakładach produkcyjnych, w całym kraju.

Warszawa, 27 października 2015 r. – Zatrudnione za pośrednictwem Manpower osoby będą wykonywały pracę na stanowiskach pracowników produkcji u jednego z największych pracodawców w branży spożywczej. Mondelēz International to  światowy lider w produkcji czekolady, ciastek, gum do żucia, cukierków oraz napojów. Za nazwą firmy kryje się wiele znanych i lubianych przez Polaków i Europejczyków marek, takich jak np. Milka, Prince Polo czy Oreo i belVita. Do obowiązków zatrudnionych należeć będzie pomoc przy produkcji i pakowaniu słodyczy przeznaczonych do sprzedaży.

–  Na zainteresowanych naszą ofertą czeka praca w przyjaznej atmosferze i możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego u znanego producenta słodyczy,komentuje Przemysław Markiewicz, Menedżer z agencji zatrudnienia Manpower. Elastyczny czas pracy pozwala na pogodzenie jej z innymi obowiązkami. Jest też wygodny dla tych, którzy szukają dodatkowego źródła finansów, jak np. uczniów lub studentów. Do udziału w procesie rekrutacyjnym zapraszamy nie tylko osoby, które mają już doświadczenie w pracy na produkcji, ale chętnie spotkamy się również z tymi, którzy chcą zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne w tym sektorze. Praca dla jednego z liderów branży, ma znaczenie dla wielu kandydatów, poszukujących sprawdzonego i prestiżowego pracodawcy, którego mogą obdarzyć zaufaniem, – dodaje przedstawiciel Manpower.

Osoby starające się o pracę powinny być dyspozycyjne i posiadać książeczkę ważnych badań sanitarno-epidemiologicznych. Ważne jest również zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Praca przebiega w systemie trzyzmianowym, z dwiema półgodzinnymi przerwami w trakcie trwania każdej zmiany. Formą zatrudnienia będzie umowa o pracę tymczasową zawarta z agencją Manpower. Co ważne, osoby, które przepracują w firmie 3-miesiące jako Pracownik Tymczasowy oraz otrzymają pozytywną rekomendację ze strony przełożonego, mają szansę zostać zatrudnionym przez Mondelēz International.

–  W Polsce mamy siedem zakładów produkcyjnych o łącznej powierzchni 250.000 m2, w których zatrudniamy 2700 osób,komentuje Waldemar Sławiński, Kierownik Personalny w Mondelēz International. Wraz ze wzrostem konsumpcji  przekąsek, wciąż poszukujemy nowych pracowników. Osoby pracujące w naszych fabrykach mają dużo możliwości rozwoju. Każdy zatrudniony dostaje od nas pakiet wprowadzający i szkoleniowy, niezbędny do wykonywania powierzonych obowiązków. Zgrany zespół sprawia natomiast, że praca jest nie tylko ambitna, ale i przyjemna. To głównie dzięki temu, że potrafimy łączyć zalety pracy w dużej firmie z przyjazną atmosferą, która jest ważna dla pracowników. Prócz rozwoju i atmosfery jest też możliwość spróbowania naszych przekąsek czekoladowych, a nawet można zostać ich testerem, – dodaje Sławiński.

Prowadzony przez Manpower proces rekrutacji dla Mondelēz International dotyczy zatrudnienia pracowników w zakładach znajdujących się w Jankowicach koło Poznania, Bielanach Wrocławskich, Cieszynie i Skarbimierzu. Oferta kierowana jest zarówno do mieszkańców miejscowości, w których mieszczą się fabryki, jak i miast leżących w ich bliższych oraz nieco dalszych okolicach. Do zakładów można dojechać komunikacją podmiejską, a do lokalizacji, do których ciężko dojechać firma zapewnia transport. Każdy zainteresowany pracą może wziąć udział w rekrutacji, aplikując przez stronę www.manpower.pl/mondelez, na której znajdują się też numery telefonów kontaktowych, pod którymi można uzyskać więcej informacji o zatrudnieniu. Szukając pracy warto korzystać z ofert doświadczonych agencji zatrudnienia, takich jak Manpower. Współpracując z pracodawcami z różnych branż, agencja zatrudnienia Manpower udziela dostępu do wielu ofert pracy, tym samym ułatwiając zainteresowanym jej szybsze znalezienie.