Sprzedawanie i kupowanie w sieci coraz prostsze. Uruchamiamy Allegro One z epaka.pl

Sprzedawanie i kupowanie w sieci coraz prostsze

Allegro One Punkty epaka.pl już jest! Nowa metoda dostawy zakupów z allegro bez minimalnej kwoty zamówienia! A do tego darmowe zwroty. Szybciej niż myślisz. Sprawdź Allegro One Punkty epaka.pl i oszczędzaj!

Od 3 listopada użytkownicy Allegro mogą wybrać nową metodę dostawy w usłudze Wygodne nadania i odbiory z Allegro – Allegro One Punkty epaka.pl. Jak wpłynie to na sprzedawanie i kupowanie produktów w sieci?

Kluczowym hasłem współczesnych czasów jest „innowacja”. W przypadku wielu inicjatyw niestety jest to jedynie pusty slogan. Na szczęście są firmy z doświadczeniem w swoich branżach wprowadzające prawdziwie innowacyjne rozwiązania, które sprawiają, że życie staje się prostsze. Tak właśnie jest w przypadku Allegro oraz epaka.pl, które połączyły siły.

Allegro z myślą o swoich użytkownikach udostępniło im możliwość nadania przesyłki oraz odbioru zakupionego przedmiotu w jednym z ponad 200 punktów epaka.pl na terenie całego kraju. Z kolei epaka.pl nawiązując współpracę z Allegro, wzbogaciła swój wachlarz usług, a także zdobyła nowych klientów.

– „Bez przecierania nowych szlaków nie byłoby możliwe utrzymywanie się na czele branżowej stawki. To poniekąd jest rywalizacja, wyścig, ale stawką w nim jest przede wszystkim zadowolenie i komfort klienta. Staramy się nawiązywać nowe współprace, takie jak ta z Allegro, nie tylko po to, by poszerzyć grono użytkowników, ale także zapewnić nowe możliwości osobom, które już nam zaufały i regularnie korzystają z naszych usług” – mówi Dariusz Chornicki, pomysłodawca i założyciel epaka.pl.

Korzyści dla użytkowników Allegro z nowej usługi Allegro One Punkty epaka.pl

Serwis epaka.pl współpracuje z największymi firmami kurierskimi, które działają na polskim rynku. Mowa tutaj o DHL, DPD, UPS, Fedex, InPost, ORLEN paczka czy Ambro Express. Partnerstwo z największą platformą sprzedażową w Polsce to ważny krok przybliżający epaka.pl do branży e-commerce.

– „Jak już wspominałem, podejmując decyzje, także te na wysokim szczeblu, zawsze mamy w głowach potencjalne korzyści, jakie w ich wyniku odniosą nasi klienci. Niewątpliwie nasza współpraca z Allegro zwiększa komfort kupowania i sprzedawania w internecie w zakresie dostaw. Kupujący może wybrać dostawę do punktu epaka.pl zlokalizowanego najbliżej jego miejsca zamieszkania, a paczka trafi do niego już na drugi dzień po dokonaniu transakcji, natomiast sprzedający w szybki sposób nada w pobliskim punkcie przesyłkę z zamówionym produktem” – podkreśla Chornicki.

Epaka.pl dysponuje rozbudowaną siecią punktów nadania i odbioru przesyłek, która stale się rozrasta. Już teraz użytkownicy mogą nadawać i odbierać paczki w jednym z ponad 200 punktów na terenie kraju. Do końca 2022 roku takich miejsc będzie jeszcze więcej! Cała sieć liczy w tym momencie ponad 300 punktów stacjonarnych w kraju.

Aktualnie korzystać z Allegro One Punkty epaka.pl można 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty.

W jaki sposób można sprawdzić godziny otwarcia konkretnego Allegro One Punktu epaka.pl? Należy wejść na stronę internetową epaka.pl i kliknąć w zakładkę „Punkty nadań”.