Zmiany w zarządzie Nationale-Nederlanden w Polsce – Wojciech Sass, prezes zarządu odchodzi z firmy

0
  • Wojciech Sass, prezes zarządu spółek: Nationale-Nederlanden Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie S.A., Nationale-Nederlanden Usług Finansowych S.A. oraz Nationale-Nederlanden Towarzystwa Ubezpieczeń S.A. podjął decyzję o odejściu z firmy z dniem 15 września br.
  • Proces poszukiwania nowego CEO został rozpoczęty
  • Do czasu powołania następcy obowiązki prezesa zarządu będzie pełnił Jacek Koronkiewicz, obecny członek zarządu, odpowiedzialny za pion finansów, operacji i zakupów.

Wojciech Sass, prezes zarządu Nationale-Nederlanden w Polsce podjął decyzję o odejściu z firmy z dniem 15 września, rozpoczynając tym samym nowy etap w swojej karierze zawodowej.

Do czasu powołania następcy Wojciecha Sassa, obowiązki prezesa zarządu spółek: Nationale- Nederlanden Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie, Nationale-Nederlanden Usług Finansowych oraz Nationale- Nederlanden Towarzystwa Ubezpieczeń będzie pełnił Jacek Koronkiewicz, obecny członek zarządu, odpowiedzialny za pion finansów, operacji i zakupów.

Wojciech Sass
Wojciech Sass

Wojciech Sass dołączył do Nationale-Nederlanden w październiku 2015 roku obejmując funkcję prezesa zarządu. Podczas swojej kadencji przyczynił się do istotnego wzmocnienia komercyjnej pozycji Nationale-Nederlanden w Polsce. „Dziękujemy Wojtkowi za jego zaangażowanie w rozwój biznesu oraz życzymy wielu sukcesów w przyszłości. Podczas trzyletniej kadencji Wojciecha Nationale-Nederlanden w Polsce znacząco wzmocniło swoją komercyjną pozycję, poprzez konsekwentną realizację długofalowej strategii koncentrującej się na wzroście na rynku ubezpieczeń na życie indywidualnych oraz grupowych, rozwoju w obszarze bancassurance oraz wejściu w segment ubezpieczeń majątkowych” – mówi Dorothee van Vredenburch, Chief Change & Organisation (CCO) oraz członek zarządu Grupy NN.

Czytaj również:  Ubezpieczenie na wypadek choroby nowotworowej