5 rzeczy stworzonych z myślą o firmach pogrzebowych

5 rzeczy stworzonych z myślą o firmach pogrzebowych

Mogłoby się wydawać, że branża pogrzebowa jest zawodem, dla którego nie ma miejscu w rozwijającym się świecie. I to bardzo mylne stwierdzenie, bo chociaż śmierć jest niezmienną kwestią, to oferty pogrzebowe są stale udoskonalane. Bez jakich usług pogrzebowych nie obejdzie się współczesna firma pogrzebowa?

Wirtualne nekrologi

Czasy prasy codziennej dawno odeszły. Chociaż rodziny nadal chętnie decydują się na publikowanie nekrologów w prasie codziennej, to nie spełnia to już takiej roli, jak jeszcze 10 lat temu. Dzisiaj to media społecznościowe stanowią główny nośnik informacji. To właśnie na tablicę na Facebook większość osób kieruje swoją uwagę kilka razy dziennie. To wszystko wywołało potrzebę stworzenia nowoczesnych e-Nekrologów, które będą dopasowane do powagi sytuacji, ale jednocześnie umożliwią rodzinie ich łatwe udostępnianie. Właśnie takie nekrologi stworzył portal pogrzebowy Funer: e-nekrologi.com, to rozwiązanie dla firm pogrzebowych w całej Polsce. Prosty moduł na stronę zakładu pozwala rodzinie bezpośrednio ze strony firmy pogrzebowej udostępnić informacje o zbliżającym się pogrzebie w swoich mediach lub poprzez SMS. Ponadto każdy e-Nekrolog może zostać wyposażony w funkcję pinezki, po której kliknięciu wyświetli się mapa z dojazdem do kościoła lub na cmentarz.

Transmisje online

Transmitowanie pogrzebów online znane było od zawsze. Dotychczas jednak wszystko realizowane było z myślą o osobach zasłużonych dla kraju lub pełniących ważne funkcje. Dzięki temu pogrzeb księżnej Diany lub Jana Pawła II mógł obejrzeć każdy ze swojego domu. Dzisiejszy świat nie jest tym samym co rzeczywistość w ubiegłym wieku. Coraz więcej osób podróżuje lub przeprowadza do innych państw. Tym samym przyjazd na pogrzeb członka rodziny nie zawsze jest możliwy. Ostatnie lata również mocno pokazały, że pandemia i odgórnie narzucone obostrzenia mogą utrudnić obecność na pożegnaniu. Z tego powodu coraz częściej rodziny komunikowały pracownikom zakładów pogrzebowych potrzebę transmitowania pogrzebu online. Rozwiązania świadczone przez największe media jak YouTube, czy Facebook nie zawsze przynosiły pożądany efekt. Meta może wyciszyć lub nawet zablokować transmisję za wykorzystanie utworów żałobnych, które pojawiają się w tle. W takiej sytuacji najbezpieczniejszym rozwiązaniem okazuje się transmitowanie pogrzebów online bezpośrednio przez stronę zakładu. Funer: Pogrzeby Online to rozwiązanie stworzone z myślą o wszystkich osobach, które, mimo że na odległość, chcą być obecne przy pogrzebie bliskiego. Coraz więcej zakładów pogrzebowych w Polsce decyduje się na dodanie do oferty transmisji online. Jeszcze kilka lat temu taka usługa nie była przez nikogo świadczona.

Prezentacja firmy — bądź tam, gdzie cię szukają

Serwis pogrzebowy Funer to jedna z największych platform pogrzebowych w Polsce, która oferuje prezentacje zakładów pogrzebowych. Wystarczy wybrać miasto, a strona wyświetli listę zakładów pogrzebowych z obszernym opisem, przedstawieniem usługi, historii zakładu i danymi teleadresowymi. Osoby poszukujące zakładu pogrzebowego w danym mieście, często wybierają portal z usługami pogrzebowymi Funer, który pozwoli im porównać ze sobą oferty zakładów. Tym samym zyskują wszystkie zakłady, które są w serwisie.

Ogłoszenia

Każda firma ma swoje potrzeby. Zakłady pogrzebowe jak każda inna działalność musi realizować swoje usługi profesjonalnie. Dlatego w serwisie Funer dostępna jest obsługa

informacje branżowe, sprzedaż i ogłoszenia. Miejsce, w którym można dodać ogłoszenia o sprzedaży karawanów, odzieży dla pracowników zakładu oraz aktualnych informacji dotyczących branży pogrzebowej. Tablica ogłoszeń spersonalizowana szczegółowo pod potrzeby zakładów pogrzebowych.

Wszystkie rozwiązania oferowane przez portal pogrzebowy Funer stworzone są z myślą o osobach działających dla branży pogrzebowej. W jednym miejscu można znaleźć wszystko to, co potrzebne jest do promocji swojej firmy i wzbogacenia oferty swojego zakładu.