BitBay i Coinfirm nawiązują współpracę

kryptowaluty

Jedna z największych giełd fiat-crypto BitBay ogłosiła współpracę z Coinfirm, wiodącym dostawcą rozwiązań za zakresu przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy (AML) i oceny ryzyka oraz profesjonalnych usług dla branży blockchain i kryptowalut.

BitBay na całym świecie poszukuje innowacyjnych partnerów, z którymi będziemy mogli rozwijać ekosystem produktów opartych o technologię blockchain oraz przenieść nasz biznes na wyższy poziom. Coinfirm oferuje rozwiązania zwiększające zaufanie do kryptowalut i ułatwiające ich akceptowanie na dużą skalę.
— Patryk Kadlec, Wiceprezes i Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu platformy BitBay.

Platforma AML umieściła Coinfirm na pozycji światowego lidera RegTech dla technologii blockchain. Jej twórcami są specjaliści działów AML z duży instytucji finansowych oraz prawdziwi „weterani” rynku kryptowalut.

Platforma obsługuje szerokie spektrum klientów. Są to: giełdy, duże podmioty rynku (Circle, Dash), ponad 100 projektów ICO, a także duże banki i instytucje finansowe z całego świata. Firma Coinfirm, Platforma AML, sieć AMLT i token tworzą kompletny system, który pomaga chronić użytkowników, zwiększa bezpieczeństwo korzystania z kryptowalut i przyczynia się do stworzenia przyjaznego środowiska dla powszechniejszej akceptacji technologii.

Wprowadzona niedawno przez Coinfirm sieć AMLT nie tylko pozwoliła przemówić ekonomii kryptowalut, ale wraz z platformą AML dała jej narzędzie do minimalizowania potencjalnych szkód spowodowanych przez oszustów i jej nieuczciwych uczestników, ograniczając tym samym możliwość podejmowania takich działań. W przypadku, gdy dochodzi do włamania i zostanie ono szybko zgłoszone do sieci AMLT, istnieje możliwość zatrzymania dalszego procesu utraty kontroli nad środkami.

Wraz z rosnącym udziałem innych liderów z branży, takich jak BitBay, możemy zapewnić nowy poziom przejrzystości, bezpieczeństwa, a przez to i globalnej adopcji kryptowalut oraz blockchain. Cieszymy się, że BitBay, który reprezentuje jakość i skalowalność, nie tylko chce umocnić się na pozycji innowatora w swoim obszarze działania we współpracy z naszą technologią, ale także wesprzeć nas w rozprzestrzenianiu technolgii kryptowalut na całym świecie. — Grant Blaisdell, współzałożyciel Coinfirm.

Chociaż od publikacji wersji minął zaledwie miesiąc, sieć AMLT ma już w swoich rejestrach setki adresów zgłoszonych przez jej członków, firm takich jak token TokenMarket. Po pierwszym miesiącu sieć AMLT zaczęła również rozprowadzać nagrodę w postacie tokenu AMLT wśród jej członków za dostarczanie danych.

Stworzona przez Coinfirm sieć AMLT to przyszłościowy projekt. Cieszymy się, że przyczynimy się do jej rozwoju -Patryk Kadlec z BitBay