BNP Paribas Real Estate: Nowy Szef Działu Property Management na Węgrzech

0

Do BNP Paribas Real Estate na Węgrzech dołączył Máriusz Várnai, który objął stanowisko szefa Działu Property Management. Dział Property Management firmy BNP Paribas Real Estate oferuje pełen zakres usług związanych z zarządzaniem nieruchomościami i zwiększaniem ich wartości. Poprzez opracowywanie optymalnych rozwiązań BNP Paribas Real Estate zapewnia realizację biznesowych celów swoim klientom.

Máriusz Várnai posiada ponad 14 lat doświadczenia na rynku komercyjnych nieruchomości. Zanim dołączył do BNP Paribas Real Estate pracował w firmie Cushman & Wakefield na stanowisku Associate i odpowiadał za zarządzanie nieruchomościami biurowymi. Máriusz Várnai jest absolwentem Uniwersytetu Budapeszteńskiego. Máriusz mówi biegle po angielsku.

Naszym celem jest dostarczanie klientom najwyższej jakości usług w zakresie zarządzania nieruchomościami. Zarządzamy wszystkimi aspektami działalności centrów handlowych, budynków biurowych oraz logistycznych nieruchomości i dbamy o ich wartość w zgodzie z celami ustalonymi przez naszych klientów. Dzięki przejrzystym procedurom oraz ustandaryzowanym systemom raportowania klienci na bieżąco otrzymują informacje na temat funkcjonowania nieruchomości i generowanych przez nie przepływów pieniężnychmówi Grzegorz Dudziak, Dyrektor Działu Property Management w BNP Paribas Real Estate na region Europy Środkowo-Wschodniej. Jestem przekonany, że doświadczenie Mariusza przełoży się na wypracowanie dodatkowej wartości dla naszych klientów dodaje Grzegorz Dudziak.

Wiemy, że nasi klienci poszukują godnego zaufania biznesowego partnera. Bezpieczeństwo i ustrukturyzowane procesy funkcjonujące w Grupie BNP Paribas, jednej z największych grup finansowych świata, połączone z doskonałą znajomością lokalnych rynków i zaangażowaniem naszych pracowników powodują, że nasze usługi cechuje najwyższa na rynku jakość – mówi Henrik Favari, Deputy Managing Director, BNP Paribas Real Estate Hungary.

Czytaj również:  ROBYG: 1077 lokali zakontraktowanych w I połowie 2019 r.